Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Slubicka Telewizja hts 2010/09/01 14:05 #6523

  • maciekmacku
  • maciekmacku Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja mysle ze hts funkcjonuje coraz lepiej, reportaze z woodstocku byly bardzo dobre, hanza tez dobrze wyszla. A co sadzicie reporterach i prezenterach? Mi sie wydaje ze sa coraz lepsi i jest ich juz kilku ;))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/09/01 21:05 #6524

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Hanza, Woodstock, a teraz przez miesiąc będzie festyn z Placu Bohaterów, byle jakoś zapchać ramówkę.
Ja bym się chętnie z tej telewizji dowiedział czegoś o zbliżających się wyborach samorządowych, o "cyrkach" z bazarem, Puerto, szkołami i przedszkolami, o problemach w CP, o zadłużaniu gminy, itp., itd.
Jednym słowem tego wszystkiego o czym mówi "miasto", i co można przeczytać w niektórych gazetach lub na stronach www.
Na chwilę obecną hts jest jedynie "zbrojnym ramieniem" Biura Promocji i Marketingu UMiG w Słubicach. Taka cukierkowa telewizja, czekać tylko, aż zaczną retransmitować "Modę na sukces", problem w tym, że wcale w Słubicach nie jest tak słodko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/09/01 22:30 #6525

  • Pawik
  • Pawik Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
Święte słowa qqłka słubicką telewizję choć popieram, to oglądam teraz tylko raz w miesiącu przez jakieś 30-40 minut, i to w dodatku jak mi się przypomni że jest B) Więcej dowiedzieć można się dowiedzieć od mieszkańców wychodząc na miasto.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Slubicka Telewizja hts 2010/11/19 20:26 #7190

  • wojti1g
  • wojti1g Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie ma sprawy, macie ciekawe tematy zapraszam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napiszcie.
Z miłą chęcią zajmiemy się sprawami trudnymi, ważnymi dla miasta i mieszkańców.

pozdrawiam
Wojtek Golubski HTS

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wojti1g. Powód: zly adres
  • Strona:
  • 1
  • 2