Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/22 14:23 #5731

  • KasMa1988
  • KasMa1988 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
Od jakiegoś czasu myślę nad tym żeby założyć własny "mały biznes" a mianowicie zająć się pieczeniem ciast i robieniem tortów. Jak myślicie w Słubicach to wypali? Czy w ogóle jest zainteresowanie takimi wypiekami? Bardzo dobrze piekę i każdy kto raz sprobował mojego ciasta mówi mi żebym zajęła się tym zawodowo. Co na ten temat sądzicie?
Za tę wiadomość podziękował(a): orysz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/22 20:13 #5732

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
może jakieś konkretne torty urodzinowe dla dzieci !! jakis czas temu na forum dziewczyny pytały gdzie można kupic dobry i oryginalny tort na taką okazję.w miescie takich nie mamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/23 08:25 #5736

  • Kalina
  • Kalina Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mysle,ze wypali.Pierwsze pieniadze mozesz zarobic juz w kwietniu.Podaj koszt zrobienia torta na roczek.Jesli odbiega smakowo od wyrobow naszej popularnej cukierni,to zamawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/23 11:48 #5737

  • joaśka
  • joaśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja myślę, że to fantastycznt pomysł. proponuję zaczynać juz teraz - niedługo komunie... nasz monopolista obrósł w piórka i przestał słuchać klientów. świeża krew na pewno się przyda! Życzę pani powodzenia! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/23 17:18 #5738

  • niunia881
  • niunia881 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
:woohoo: chciałam powiedzieć że miałam okazje spróbować twojego ciasta u kumpeli, i każdy swoje chwali, bo wcale nie było dobre, sama chemia i nic więcej, jak jem ciasto to chcem czuć smak ciasta/ nadzienia, a tu sama chemia jakbym jadła plastik!!! odradzam, a co do naszej znanej cukierni to nie jest tak najgorzej dużo ludzi tam kupuje i żadko narzekają:) sama pewnie tam kupujesz!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/23 19:44 #5741

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
znalazła się życzliwa !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/23 20:27 #5742

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
KasMa1988 napisał:

Od jakiegoś czasu myślę nad tym żeby założyć własny "mały biznes" a mianowicie zająć się pieczeniem ciast i robieniem tortów. Jak myślicie w Słubicach to wypali? Czy w ogóle jest zainteresowanie takimi wypiekami? Bardzo dobrze piekę i każdy kto raz sprobował mojego ciasta mówi mi żebym zajęła się tym zawodowo. Co na ten temat sądzicie?


Ja uwazam to za bardzo dobry pomysl. Tak szczerze to w Slubicach nie ma konkurencji jezeli chodzi o wypieki, a nie kazdy przepada za wyborami z naszej slynnej cukierni (o cenie nie wspomne).
Zrob strone internetowa ze zdjeciami i opisami tortow, podaj namiary a jesli ciasta sa smaczne - odniesiesz sukces :)
Ja osobiscie jestem zafascynowana tymi tortami z Warszawy:
thecakegirl.carbonmade.com/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/23 20:29 #5743

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
niunia881 napisał:

:woohoo: chciałam powiedzieć że miałam okazje spróbować twojego ciasta u kumpeli, i każdy swoje chwali, bo wcale nie było dobre, sama chemia i nic więcej, jak jem ciasto to chcem czuć smak ciasta/ nadzienia, a tu sama chemia jakbym jadła plastik!!! odradzam, a co do naszej znanej cukierni to nie jest tak najgorzej dużo ludzi tam kupuje i żadko narzekają:) sama pewnie tam kupujesz!!!


A ja jestem ciekawa skad wiesz kim jest autorka tekstu.
A co do cukierni - tak, duzo ludzi tam kupuje, bo nie ma zadnej cukierni innej z prawdziwego zdazenia w Slubicach, wiec w sumie nie ma wyboru ...
Ja tam nie kupuje z prostej przyczyny, od taki protest bo wyzyskiwuja ludzi ...
:D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/24 10:13 #5745

  • KasMa1988
  • KasMa1988 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
:woohoo: ciekawa jestem jakim cudem jadlas moje wypieki, skoro jeszcze ich nie podjelam sie ich "dystrybucji" i na razie nie rozprowadzam po domach czy sklepach, dopiero zastanawiam sie czy warto. Jak na razie pieke w domu i nikt oprocz rodziny i bliskich znajomych ich nie jadl! Ciekawe co masz na mysli piszac, ze to "sama chemia", bo proszek do pieczenia czy drozdze nimi nie sa. Podburzac idz na wiec wyborczy a nie na forum :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/24 10:20 #5746

  • KasMa1988
  • KasMa1988 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
Aha co do zarzutu, ze sama kupuje w słynnej cukierni słubickiej to odpowiadam, ze nie, ponieważ nie smakują mi ich wypieki (tam jest prawdziwa chemia i w kazdym ciescie od groma skorki pomaranczowej) po drugie mi sie to nie oplaca bo sama zrobie lepiej i taniej i jeszcze mam z tego ucieche. Mozliwe, ze atakujesz mnie bo jestem dla Ciebie potencjalną konkurencją, chociaż po błędach ortograficznych wnioskuję ze jestes jeszcze w gimnazjum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/24 16:05 #5747

  • niunia881
  • niunia881 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
co do gimnazjum to ty chyba nie dotarłaś zobacz jakie ty błędy robisz!!! a po drugie widzę że Cię zabolała moja opinia bo zaczęłaś się tłumaczyć, winny się tłumaczy! każdy ma swoją opinię i prawo do głosu, ja głosuje akurat u Ciebie na NIEEE!!!! bo jak już pisałam miałam okazję spróbować a czy ty w to wierzysz czy nie to już twój problem, jednym smakuje jednym nie.... mi makurat nie.... i nie interesuję mnie twoje zdanie, wypowiadam się na forum.... i nie jesteś dla mnie konkurencją bo ja nie zajmuję się takimi rzeczami! a zresztą forum nie jest do kłócenia się tylko do wypowiadania swoich opini, więc kończę :p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/24 17:44 #5748

  • mila88
  • mila88 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
[Wpis usunięty - Naruszenie regulaminu]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek. Powód: Dwa nicki, to samo IP.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/24 18:37 #5750

  • KasMa1988
  • KasMa1988 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
to nie jest kwestia wiary, tylko jestem na 100 % pewna, ze zwyczajnie siejesz zamet. Dzieki za wsparcie wszystkim :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:pieczenie ciast na zamówienie. 2010/03/29 20:22 #5764

  • jaro
  • jaro Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
WYBOR MASZ.NALICZYLEM OK.12 PUNKTOW Z CIASTEM,LECZ JA KUPUJE TYLKO W JEDNYM.CO DO WARSZAWY TO NAOGLADALAS SIE ZDJEC.NIE MASZ POJECIA ILE KOSZTUJA CIASTA.TAK SIE SKLADA ZE MOJA SIOSTRA BRAŁA ŚLUB W 2009.WIEM ILE PLACILA ZA CIASTO,NIE WSPOMNE O TORCIE WESWLNYM.NA MIEJSCU TEGO PANA,JESLI CHODZI O OSTATNIA KWESTIE,PODALBYM CIE DO PROKURATURY.RAZ PISZESZ ZE NIE PRZEPADASZ ZA WYROBAMI,NASTEPNIE Z POWODU PROTESTU.WIDAC ZA MASZ COS NP. OSOBISTEGO LUB CHODZI CI O COS INNEGO.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: pieczenie ciast na zamówienie. 2014/05/01 15:54 #19039

  • orysz
  • orysz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy pieczenie ciast na zamówienie to sprawa jeszcze aktualna ? - dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek w sieci, a jestem zainteresowana.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2