Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/25 20:50 #26162

  • truskawka1
  • truskawka1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
obstawiam, że liść jednak zamieszany w temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 09:11 #26163

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 11:43 #26164

  • smoczyca
  • smoczyca Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
:sick: tesz tak uważam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 13:21 #26172

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Opinia przedszkola jakie ono jest to ważna sprawa !!!!Kto nie posyłał dzieci do przedszkola nie wie o co chodzi?Chodzi o bezpieczeństwo odpowiedzialność i zrozumienie pani w przedszkolu.A dzieci bywają różne wiec ze strony rodziców jak i pani w przedszkolu obowiązkiem jest zrobić wszystko aby dziecko wychowac na " ludzi " Przedszkole PINOKIO spełnia te warunki pani dyrektor wspaniała jak i panie przedszkolanki ,wiem to z mojego doświadczenia pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 16:17 #26173

  • Maniek24
  • Maniek24 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szukam przedszkola dla mojego dziecka i właśnie natknąłem się na ten wątek. Co tam naprawdę się dzieje, że w mieście huczy od plotek? Ja wiem napewno że nie poślę tam dziecka bo nawet nie zostanie przyjęte, gdyż niestety a może i stety nie zaliczam sie do elity słubickiej śmietanki. Nie jestem nauczycielem czy lekarzem ani żadnym wpływowym gościem a pani dyrektor takowych rodziców sobie właśnie wybiera a może to nieprawda?Jeśli przedszkolanki robią tam krzywdę dzieciom (w szerokim rozumieniu tego słowa ) to prędzej czy później ujrzy to światło dzienne a pani dyrektor nie uda się tego zatuszować ..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 18:06 #26175

  • truskawka1
  • truskawka1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Do alien! Ręce opadają ale rozbije Ci to na atomy. To chyba normalne, że jak coś kogoś interesuje to to zakłada temat. Do tego służą fora

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 18:11 #26176

  • truskawka1
  • truskawka1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mam tam dziecko więc tym bardziej mnie to interesuje. Już wszystko wiem i temat zakończony choć przerażający. Dla Twojej wiadomości aby rozwiać wszelkie wątpliwości o prowokacji dodam, że o aktualnej sytuacji powiadomiono wiele instytucji łącznie z prokuraturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 18:13 #26177

  • babajaga
  • babajaga Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0

Maniek24 napisał: Szukam przedszkola dla mojego dziecka i właśnie natknąłem się na ten wątek. Co tam naprawdę się dzieje, że w mieście huczy od plotek? Ja wiem napewno że nie poślę tam dziecka bo nawet nie zostanie przyjęte, gdyż niestety a może i stety nie zaliczam sie do elity słubickiej śmietanki. Nie jestem nauczycielem czy lekarzem ani żadnym wpływowym gościem a pani dyrektor takowych rodziców sobie właśnie wybiera a może to nieprawda?Jeśli przedszkolanki robią tam krzywdę dzieciom (w szerokim rozumieniu tego słowa ) to prędzej czy później ujrzy to światło dzienne a pani dyrektor nie uda się tego zatuszować ..

Maniek24 widzę, że jesteś tu nowy. I w Słubicach chyba również. W Słubicach nie ma przedszkoli elitarnych, a w mieście huczy, bo to takie miasto i tacy ludzie. Pokolenie bazarowe i liczące na 500+
Jesteś w totalnym błędzie, bo prowadzam tam dziecko. Od czwartku jestem dobrze zorientowana co tam się dzieje, a twoje huczące plotki wynikają z pewnego zajścia i osoby, która na siłę od pewnego czasu próbuje siać zamęt. Ja polecam to przedszkole podobnie jak wielu moich znajomych, czekam z niecierpliwością na jego rozbudowę. Mam nadzieję, że moje dziecko będzie mogło skorzystać z nowego przedszkola.
Do pana od zamętów: szanowny panie może powinien pan szukać winy w sobie i swojej rodzinie, a nie pokazywać coś i zrzucać winę na wszystkich dookoła, bo sytuacja jednoznacznie wskazuje winowajcę i proszę uszanować to, że nie podpisałam się pod pana pismem. Dla mnie sprawa ta wygląda zupełnie inaczej... Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że każdy będzie mógł ocenić kto tak naprawdę ma rację.
Na tę chwilę proponowałabym wstrzymać się od komentarzy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 18:40 #26178

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 19:06 #26179

  • joaśka
  • joaśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nikomu nie dawalismy nic do podpisywania wiec nie bardzo rozumiem o co chodzi... jak juz wspomniano, pomijając prokuraturę, o zaistnialej sytuacji zostaly poinformowane odpowiednie instytucje. Rodzicow zaniepokojonych sytuacja, chcacych cos dodac prosze o kontakt z rada rodziców przedszkola.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.