Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2013/12/29 21:25 #18247

  • mistikkkk
  • mistikkkk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja chodzę do Pani Jabłońskiej do Stomadnetu. Co prawda porównania nie mam ale póki wszystko jest ok to nie zamierzam jej zmieniać na nikogo innego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: dentysta 2013/12/30 06:18 #18249

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Ja polecam doktor Piórkoską ,zrobiłam ząbki i jestem zadowolona.Lecz znam opinie innych o pani doktor -na moim przypadku mogę powiedzieć że jest okej i bardzo profesjonalnie .Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:stomatolog 2015/11/28 16:04 #23528

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
co nas obchodza pana koszty,ile placi pan asystantce i sprzataczce,ile za prad i wode...faktem jest ,ze mozna w slubicach dobrze i duzzo taniej wyleczyc kanalowo zeba nizu was w innych gabinetach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:stomatolog 2015/11/28 19:00 #23529

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przepraszam, ale ostatnio pisałem o wydatkach inwestycyjnych. Pokazywałem, że sprzęt konieczny do lepszego leczenia kosztuje. Nie pisze Pan o konkretach, ale postaram się wytłumaczyć (proszę porównać liczby, badania prof. Gutenktechta z niemieckiego uniwersytetu w Aaachen):
- dezynfekujemy standardowo kanały wg procedury TwinLightTm ENDO, której bez dwóch laserów nie uda się przeprowadzić (a w województwie lubuskim oprócz naszej placówki nie ma jeszcze takiej możliwości) więcej co ona daje:
Gdy nie używamy lasera, zostaje 30% tzw. warstwy mazistej, która chroni bakterie bytujące w kanale przed konwencjonalną dezynfekcją, czyli chemicznymi płukankami. Nasz laser Er:YAG podczas pierwszej fazy TwinLightTm Endo, usuwa warstwę mazistą w całości zostawiając boczne kanaliki otwarte.
Następna faza, czyli dezynfekcja kanałów zębowych przy użyciu Nd:YAG jest na poziomie 99,82% (a trwa tylko kilkadziesiąt sekund w porównaniu tradycyjnych technik, gdzie skuteczność jest na poziomie 20% w sesji. Lasery diodowe, które są kilkadziesiąt razy tańsze - dezynfekują tylko w 60-80%.
Trzeba także wspomnieć o głębokości dezynfekcji. Leczenie "zwykłe" ma przenikalność tylko do głębokości 100 μm. Natomiast dezynfekcja naszą platformą laserową jest skuteczna 10 razy głębiej. Ma to wielkie znaczenie, ponieważ kanaliki zębowe często nie są skutecznie dezynfekowane płukankami ze względu na ograniczenia fizyczne.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach:
www.stomatologia-slubice.pl
laseroweleczeniezebow.com/
www.btlnet.pl/catalogue/stomatologia/
www.lightwalkerlaser.com/en/
www.youtube.com/user/btlpoland
www.youtube.com/user/FotonaLasers
- o następnych plusach wykonywanego u nas lecz. kanałowego krótko: Morita Tri Auto Zx - czyli b.dokładny pomiar długości kanałów, mechaniczne udrożnienie, BeeFeel 2 - wypełnianie na ciepło, Tomo Endo 3D, używane mat. to m.in. Biodentine, MTA. mikroskop, koferdam.
Przywołuję moje koszty także i w tym celu, aby pokazać jakie mamy możliwości.

Z pozdrowieniami,
Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:stomatolog 2015/11/29 18:56 #23532

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Zgoda,wierze ze drogi i profesionalny sprzet jest lepszy,lepiej wylecze zeba...to w takim razie ile kosztuje u Pana leczenie kanalowe-ze wszystkimi dodatkami typu zdjecie itp....powiedzmy ze chce podjac u Was lecxzenie,ile kasy potrzebuje na leczenie kanalowe?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:stomatolog 2015/11/29 20:25 #23533

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Wszystkie ceny mam na stronie internetowej. Dla przykładu leczenie zęba jednokanałowego kosztuje 460 zł. W cenie wszystko, czyli zdjęcia RTG, mikroskop, koferdam, laser procedura TET (Twinlight Endo Treatment), znieczulenia, MTA i in. Jedyne co nie wchodzi w skład to Tomo Endo 3D, ale to jest potrzebne tylko u części pacjentów a kosztuje 130 zł i mamy 3-4 zęby sąsiednie na Tomografii. Zresztą na tomografię część lekarzy podsyła pacjentów. Jest to nieoceniona pomoc diagnostyczna w trudnych przypadkach.

Z pozdrowieniami,
Bohdan Starzyński
Stomatologia-Slubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:stomatolog 2015/11/30 13:07 #23536

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Panie doktorze,dziekuje za fachowe i wyczerpujace odpowiedzi ;-) Po powrocie do Slubic,odezwe się.Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:stomatolog 2016/04/01 11:29 #25542

  • minimax
  • minimax Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Na stronie Stomatologia Słubice jednokanałowe leczenie wynosi 340 zł to jakie ceny są w końcu? Leczenie zęba dwukanałowego ile kosztuje, bo to mnie interesuje. Tu Pan podaje 1 kanał 460zł a na stronie 430 zł to cena za 2 kanały?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2016/04/01 16:57 #25547

  • maarrs
  • maarrs Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pozwolę sobie tez napisać kilka uwag na temat może nie tylko stomatologii w Słubicach ale także konkretnie punktu "Stomatologia-Słubice" na ul. Piskiej.

Pierwsza rzecz - sprzęt naprawdę z górnej półki - praktycznie wszystko co potrzebne mają pod tym względem pozostałe gabinety stomatologiczne w Słubicach bledną.

Druga uwaga - zgadzam się z przedmówcami że ceny znacząco odbiegają od podanych w cenniku na stronie internetowej. Podam to na swoim przykładzie - dostałem od innego stomatologa skierowanie na zdjęcie zęba z innego prywatnego gabinetu, gdzie się leczę i jestem bardzo zadowolony. Reklamy robić nie będę bo wiem że i tak ma wystarczająco pacjentów i umówić sie na wizytę nie jest wcale tak łatwo.
Byłem w szpitalu niestety jakaś awaria czy coś spowodowała że nie udało mi się zdjęcia zrobić.
A że zależało mi na czasie postanowiłem zrobić pantomogram właśnie na Piskiej - koszt wg cennika 50 PLN.
Niestety okazało się, że rzeczywistość odbiega od cennika.

Po wykonaniu okazało się, że koszt to ................. 80 PLN - niby róznica tylko lub aż 30 PLN ale procentowo to już jest 60% więcej niż cena podana w cenniku.

Na dokładkę pan który to wykonywał / obcokrajowiec sądząc po akcencie na 99% z Ukrainy / do najdelikatnieszych nie należał - przy stawianiu ustnika parę razy go poprawiał myślałem, że chce mi powyrywać resztki moich zębów, a poprawiał go chyba 4 razy. Odrobinę to dziwne, że obsługujący prosi by zacisnąć zęby, a potem próbuje poprawić ustnik wiadomo jaki będzie efekt.
W sumie wystarczyło powiedzieć bym przestał zaciskać i wtedy poprawiał ustawienie ustnika i głowy zaoszczędziło by to nam obu niepotrzebnego stresu.

Trzecia moja uwaga - chciałem zrobić tylko i wyłącznie wspomniany pantomogram / miałem stosowne skierowanie / jednak na recepcji spisano moje wszystkie dane mimo iż zaznaczyłem, że interesuje mnie wyłącznie wykonanie pantomogramu, a leczyć się tam nie mam zamiaru.
Nie wiem może po takiej informacji doliczono te 30 PLN do ceny z cennika ??

Ciekawe co na to pan B. Starzyński. Czym wytłumaczy taki wzrost ceny ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stomatolog / dentysta w Słubicach 2016/04/01 17:09 #25548

  • minimax
  • minimax Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mojej koleżance dzisiaj podano cenę za leczenie dwukanałowe 550 zł !!!! Po co ten cennik? Na zachetę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.