Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2017/01/09 16:26 #27778

  • p.trajkowski
  • p.trajkowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak można skasować 200 złotych za 15 minutową nic nie wnoszącą konsultacje ortopedyczną??? LUDZIE WYCHODZĄ STAMTĄD OBURZENI I ZDENERWOWANI! Lekarz, który badał moją Mamę, mimo wielkich kompetencji całkowicie ją zlekceważył ! To że ludzie są starsi, nie znaczy ze trzeba ich od razu wysyłać na drugi świat!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2017/01/16 11:39 #27825

  • torpeda
  • torpeda Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Jakoś mnie to nie dziwi. To jest twór niemiecki, z niemca i dla niemca. Od kiedy można pozwolić niemcom zbierać dane medyczne Polaków ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez torpeda.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2017/01/17 09:37 #27831

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Słowo Niemiec , tak jak i Polak lub Francuz piszemy z dużej litery. Nie uważałeś w pierwszej klasie i tak Ci zostało. Tak samo można zbierać dane , jak i dane niemieckich pacjentów w słubickich przychodniach stomatologicznych i innych . A mają one tysiące niemieckich pacjentów. Ja rozumiem Twoją antyniemieckość , i to że jesteś prawdziwym Polakiem i takiego drugiego prawdziwego Polaka jak Ty, to ze świecą nie znajdziesz. Ale trochę się miarkuj może co ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2017/01/25 18:18 #27868

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Do wypowiadających się w niniejszym wątku. Przypominamy, że tematem wątku są opinie o Centrum Medycznym Brandmed. Nie osobiste wycieczki na temat poglądów rozmówców o Niemcach, dywagacje o uchodźcach, książce "Mein Kampf" itp. Prosimy o uszanowanie kultury dyskusji i rozmowę na temat. Takie posty, jako naruszające regulamin forum oraz netykietę, będą usuwane. Jeśli chcecie rozmawiać na w/w tematy, to nie ma najmniejszego problemu. Prosimy tylko o założenie osobnego wątku w odpowiednim dziale.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2019/01/17 08:16 #34232

  • elomeryia@onet.pl
  • elomeryia@onet.pl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bardzo serdecznie nie polecam brandmed to jest jakaś kpina leczę się w Niemczech i jest wszystko dobrze a tu w brandmed nagle nie mam ubezpieczenia zapominają o pacjencie i na dodatek pani jest nie sympatyczna lipa na maxa najlepiej niech to zamkną refundacja z aok na stronie a w rzeczywistości to ściema wszystko na 100% bez zwrotu. Bardzo polecam tą firmę...Pffff
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2019/01/17 10:47 #34233

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Byłem kilka razy w Brandmedzie i mam inne zdanie. Zawsze jestem mile traktowany. Dzwonią do mnie jak zbliża się zaplanowana wizyta.
Jedyne co to podrożało ostatnio.
Może ktoś przyszedł z gębą i był niemiły w stosunku do Pani recepcjonistki to też została nie miło obsłużona.
Albo ktoś nowy tam pracuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2019/01/18 09:14 #34235

  • audioline1
  • audioline1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mam takie pytanie.Czy majac ubezpieczenie AOK po wizycie u lekarza rodzinnego w Brandmedzie dostane recepte niemiecka czy polska. ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2019/01/21 14:49 #34247

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70

audioline1 napisał: Mam takie pytanie.Czy majac ubezpieczenie AOK po wizycie u lekarza rodzinnego w Brandmedzie dostane recepte niemiecka czy polska. ?


Podrzuciliśmy Twoje pytanie ekipie z Brandmedu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2019/01/21 21:17 #34249

  • Brandmed
  • Brandmed Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 1
Szanowny użytkowniku elomeryia,

każdy ubezpieczony w AOK Nordost może leczyć się w Brandmedzie bezpłatnie. Istotne, że przed podjęciem leczenia danego pacjenta Brandmed kieruje zapytanie do AOK Nordost o to, czy dana osoba posiada ważne ubezpieczenie. AOK Nordost potwierdza bądź nie, prawo danego pacjenta do bezpłatnego leczenia. W tej chwili pacjenci ubezpieczeni w Brandmedzie mogą korzystać bezpłatnie z porad lekarza rodzinnego, internisty, kardiologa, chirurga, urologa, neurologa oraz ortopedy. Ponadto pacjenci nie płacą za fizjoterapię, jeżeli została ona przepisana przez lekarza - wyjątek stanowi konieczność pokrycia kosztów tzw. Zuzahlung - są one jednak naliczane na tych samych zasadach, jak w Niemczech. Podana przez Panią/Pana informacja jakoby "wszystko na 100%" jest zwyczajnie nieprawdziwa.

Pozdrawiamy
Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Centrum Medyczne Brandmed - wasze opinie 2019/01/21 21:22 #34250

  • Brandmed
  • Brandmed Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 1
Szanowny Użytkowniku,

po wizycie u lekarza rodzinnego otrzyma Pan/Pani receptę na naszych wewnętrznych drukach, które są do zrealizowania w polskiej lub niemieckiej aptece. Ważna informacja: nie wszystkie leki podlegają refundacji, a jedynie te, które zostały wskazane do refundacji przez AOK Nordost. Po więcej informacji zapraszamy do Brandmedu.

Pozdrawiamy
Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2