Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 17:29 #1511

  • amelka
  • amelka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Polecam Wam gorąco pazurki w salonie Kleopatra na ul. Chopina. u pani Anety. Pazurki robię tam od roku i jest profesjonalne wykonanie , mila obsługa i ceny normalne,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 19:08 #1513

  • matina
  • matina Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
hej,moim zdaniem dobrze robi paznokcie elwira w salonie niedaleko mostu,sama u niej robie i jestem zadowolona

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 20:49 #1514

  • zdaniowiec
  • zdaniowiec Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a moim zdaniem robicie sobie same reklame

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 21:40 #1516

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, oczywiście można kogoś polecić, bo jesteś zadowolona/-y z jego usług. W takich tematach jak: "najlepszy fryzjer"," najlepsza stylistka", "najlepszy weterynarz" zawsze będzie stosowana kryptoreklama;) pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 22:19 #1518

  • Pawik
  • Pawik Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ech "Mariolki Creyzolki" takimi paznokciami nawet pryszcza nie wyciśniecie... A ja też umiem reklamować B) Polecam pralnie chemiczną pana Jana Kalisza z Kalisza, koszulki snieżnobiałe bez wybielacza, kolorowy proszek do kolorowych ciuchów... i powiem wam jeszcze, jak mnie wyprali w OMO, TO ANI ŚLADU PO JAJKACH!:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/17 20:53 #1777

  • An_ulka
  • An_ulka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli chodzi o Panią Anetę z "Kleopatry" to szczerze odradzam. Pani... jest natrętna, nawet narzuca wzorki (takie które jej najlepiej wychodzą) za wszystko nalicza jakieś złotówki, więc nigdy nie ma stałej ceny . Rozumiem za cyrkonie..., ale za brokat?! DNO. Poza tym nigdy jej nie ma w salonie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/17 22:37 #1778

  • kizia
  • kizia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja również odradzam z kleopatry, narzuca sie, pod tipsy podchodzi powietrze juz po 2 dniach!!! Poza tym strasznie bolenie piluje paznokcie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/18 20:01 #1797

  • dzida
  • dzida Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja jestem zadowolona z Pani Anety z salonu 'Kleopatra" na ul.Chopina.nigdy nie dolicza za cyrkonie a wręcz przeciwnie i ma zawsze stała cenę.nie piszcie dziewczyny głupot.pewnie jesteście zazdrosne i robicie Pani Anecie antyreklamę.to jedna z najlepszych stylistek paznokci w Słubicach.pazurki ,które u niej robię zawsze trzymają się po miesiąc czasu , potem tylko chodzę na dopełnienie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/19 07:34 #1804

  • madzia
  • madzia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak można o kimś pisać takie bzdury. Chodzi mi tu o bardzo brzydkie zac howanie innych tu na forum. Ja akurat panią Aneta bardzo polecam robię u niej pazurki od roku . Solidna dziewczyna i nie dolicza za żadne cyrkonie i brokaty co ty dziewczyno wypisujesz a takze rabaty dla swoich klientek i cena jest okey. A wy to po prostu z zazdrości dziewczyny wypisujecie jakieś bzdury.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/19 08:26 #1807

  • aśka s
  • aśka s Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja też jestem zadowolona z usług pani anety super się trzymają pazurki i nikt mi nie powie ze jest inaczej . jakieś wymysły wasze lub po prostu zazdrość,. Polecam ceny są okey

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.