Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/08 12:25 #14588

  • kaka41
  • kaka41 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
a masz może namiary na tą Panią Magdalenę ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/08 21:33 #14610

  • ziomalzx
  • ziomalzx Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 8
kaka41
poszukaj na forum jest ogłoszenie, ale odradzam polskiego pośrednika...

KK
zmieniła pracę czy nazwę firmy ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ziomalzx.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/09 09:48 #14625

  • kaka41
  • kaka41 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
aha ok to dzięki za inf ja już od miesiąca próbuje się dostać do pracy w Niemczech ale kich po całości , teraz mam 5 osobową grupę i niby pracy nie ma ;\ kontaktowłam się z Go!on i Accurat . a najlepiej to wiem ,że dostac się tam do pracy przez kogos jak już tam ta osoba pracuje :\

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/09 14:34 #14640

  • franekdolas
  • franekdolas Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przeglądając ostatnie posty na temat pracy w Zalando chętnie przedstawię swoją przygody z tym zakładem.

Wszystko rozpoczęło się w listopadzie 2011 roku, jak wszyscy na tym forum zachwycony byłem zarobkami. Zrezygnowałem w pracy w biurze i dostałem się do Zalando. Przez pierwsze 2 miesiące pracowałem ile się dało, nawet o wolnej sobocie mogłem pomarzyć. W styczniu nagle zwolnienie, bez przyczyny. Za tydzień kolejne przyjęcie i robota dalej. Coraz więcej ludzi zostało przyjętych do zakładu. W szatni brak miejsc, wc brudne, papier toaletowy na ziemi. Potem pojawił się problem z parkingiem. Na parkingu przed firmą wyznaczono miejsca tylko dla niemców za pachołkami - w końcu polacy są tylko robolami. Ochrona stała we wjeździe na parking i nie wpuszczała. Na drodze sznur aut. Wszyscy trąbią na siebie, wyprzedzają pod prąd lub parkingiem przy sąsiedniej firmie Remus. Ogólnie rzecz ujmując dzicz!! Wyznaczono nowy teren parkingowy obok firmy remus. W zakładzie były normy. Niebawem reporter ZDF nakręcił reportaż o tym zakładzie. Cała prawda wyszła na jaw, choć i tak nie pokazano wszystkiego. Po reportażu nadszedł etap zmian. Udostępniono automaty z wodą, ale tylko na miesiąc. Ludzie muszą latać jak mrówki. Pewnego letniego dnia, było tak duszno, że zesłabło z 8 osób. Co chwilkę przyjeżdżało pogotowie, a ludzie mieli pracować dłużej. Nikt nikogo się nie pyta, czy chce zostać po godzinach. Złodziejstwo na porządku dziennym. Zaczęto myć wc, ale podczas przerwy. Śmiech na sali, gdyż wtedy każdy chciał skorzystać z wc. Wyznaczono drugi parking na przeciwko stacji aral. Jedynie marginalnie należy nadmienić, iż jest on nieoświetlony. Strach zostawić tam auto, złodziejstwo kwitnie w pełni. Polak polakowi potrafi przebić koła lub wybić szybę. Wystąpił dalszy problem z parkingiem. Samochody parkowały wzdłuż drogi. Ochroniarze zlecali ADAC usunięcie aut -mimo braku jakiegokolwiek znaku zakazującego parkowanie. Pech chciał, że trafiło na moje auto. Człowiek wychodzi z pracy, bez pieniędzy, jedzenia, telefonu a samochodu nie ma!!! Wycieczka do ADAC w Berlinie bezcenna. Koszt usługi 150 euro.

Podsumowanie:

Dla ludzi mniej wykształconych jest to kusząca oferta. Godziwe zarobki jak na polskie realia, a dla złodzieja istny raj. Niestety wszystko odbywa się po znajomości. Bywają polacy, którzy weszli by bez wazeliny w odbyt niemców i pracując w pocie czoła prawie biegając po hali. Śmiech niemców bezcenny - w końcu sami sobie takie warunki zapewnili.

ps. część kolejna w niebawem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/09 20:04 #14650

  • kasia107
  • kasia107 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 4
To,że EuropaJob nie zatrudnia ludzi na Zalando to niczego nie zmienia a tylko pokazuje,że nikt ich tam nie chce podobnie jak poprzedniej firmy pani magdaleny.I co to zmienia,że tym razem ludzie pójdą zamiast do Zalando to do Fiege?Tylko tyle,że uda się zarobić więcej na tych niewiedzących:D
Według mnie to nie ma znaczenia czy to ona zmieniła firmę czy może założyła nową...I tak zajmuje się werbowaniem do pracy w niemczech a resztę to pozostawię bez komentarza:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/10 14:13 #14657

  • any
  • any Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
oj polaczki polaczki...czytam te wasze koment i smiac mi sie chce..dlaczego?? że polska winkelridem narodów tak? wy to nazywacie obozem pracy??to wy chyba nie byliscie w prawdziwym obozie. tez pracowalem w tym waszym niby obozie - że niby ludzie mdleli?ze niby wody nie bylo? jak chcecie poznac prawdziwy oboz pracy ,wskaze wam rzeznie w srodku niemiec, gdzie konczysz prace o 23, a idziesz do roboty na 4 rano. tak tak dokldanie, juz nie wspomne o tempie pracy, bo te wasze zalandowe to jest pikus:, pan pikus.nery, kregosłup siada jak nic, bo ciagle robicie przy 5 stopniach C. nawet nie macie dnia wolnego w tygodniu , tylko raptem pare godzin:) takze nie narzekajcie na wasz "oboz pracy". i ludzie pracuja i nie sprowadzja zadnych zdf bo robic trza, rodzine wyzywic. kazdy wyzywa ale robi, bo nie ma wyjscia...bo co do polski wroci???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/10 21:23 #14662

  • ziomalzx
  • ziomalzx Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 8
any
nie znam Twojego stażu pracy w zalando ale ludzie mdleli i mdleją nadal, nie tak często jak kiedyś.
woda jest od niedawna...
pracując 6dni w tygodniu nie ma też za wiele czasu, a część ludzi jest zmuszana do nadgodzin ponieważ teraz jest dużo pracy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/10 23:38 #14663

  • any
  • any Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
robilem tam 6mc, a sobie odpuscilem calkiem niedawno ze wzgledu na super zarobki. takze znam sprawe od podszewki co i jak tam bylo..za mojej kadencji ludzie ofkoz mdleli ale nie popadajmy w jakąs paranoje jak to strasznie niby bylo. ja tez walilem soboty za darmo itp. tak to juz jest ze jestesmy tania siłą roboczą..nie nasza to wina....ja tez nad tym ubolewam ale rzyeczywstość jest jaka jest i zadne zdf''y tego nie zmienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/11 21:38 #14667

  • ziomalzx
  • ziomalzx Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 8
any nie narzekaj przecie podwyżka była :woohoo: hahaha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/11/12 09:01 #14675

  • KK
  • KK Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0

ziomalzx napisał: kaka41
poszukaj na forum jest ogłoszenie, ale odradzam polskiego pośrednika...

KK
zmieniła pracę czy nazwę firmy ?


pracę, to zupełnie nowa firma. Mają swoją stronę w budowie: www.europajob.pl. Chyba są tam jakieś dane kontaktowe...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.