Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/06/13 14:09 #12860

  • any
  • any Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
zgadzam sie w 100% z przedmówczynią, ja też sie przejechałem, miały byc super pieniądze itd a wyszła jedna wielka lipa. rzuciłem prace w polsce i teraz żałuję jak nic. jak sie odliczy mieszkanie, jedzenie , zostaje niewiele więcej jak bym pracowal w polsce...nie polecam. zastanówcie się 5 razy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/06/15 19:35 #12878

  • yaromir
  • yaromir Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0

any napisał: zgadzam sie w 100% z przedmówczynią, ja też sie przejechałem, miały byc super pieniądze itd a wyszła jedna wielka lipa. rzuciłem prace w polsce i teraz żałuję jak nic. jak sie odliczy mieszkanie, jedzenie , zostaje niewiele więcej jak bym pracowal w polsce...nie polecam. zastanówcie się 5 razy


To gdzie pracowałeś w Polsce, że ci się tak opłacało?- na strefie w Fslu?W banku?Zapomniałeś odliczyć jeszcze pieniądze na dojazdy hehe.Poza tym najpierw bierze się urlop żeby ogarnąć temat ,a nie na jasia jechać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/06/27 10:17 #12968

  • Muminek
  • Muminek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czesc Katarzyna ,pracuje w niemczech juz prawie 3 lata ,zarabiam 800 euro pracuje przy indykach 520 kilometrow ,chcialbym cos blizej znalezc ,bo to nie jest zycie slyszalem od ludzi z Cybinki ze tam dojezdzaja do pracy -pakowanie chyba rozchodzi sie o Zolando ,czy sa jakies szanse tam dostania sie do pracy za wszelka pomoc odwdziecze sie napewno,pozdrawiam zostawie maila

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Muminek.

Odp: O:Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/06/27 10:29 #12971

  • Muminek
  • Muminek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czesc Katarzyna 11 ,czy sa jakies szanse dostania sie do tej pracy przy pakowaniu ,wszelkie papiery juz mam bo pracuje w niemczech 3 lata ale chce cos blizej znalezc za wszelka pomoc odwdziecze sie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Muminek.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/07/03 20:19 #13021

  • jandzia
  • jandzia Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
slyszalam ze teraz maja otwierac fabryki we frankfurcie,czy ktos cos wiecej na ten temat wie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/07/04 08:20 #13024

  • kasia107
  • kasia107 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 4
Jeju ludzie!!!Skończcie z tą fabryką,bo to nie jest żadna FABRYKA a o Frankfurcie już nieraz było na ten temat pisane więc nie wiem po co znowu do tego wracać...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/07/04 15:19 #13025

  • jolcia_88
  • jolcia_88 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
ciężko załapać się do pracy:-) no chyba że ma się względy u pośrednika:-) teraz w firmach przemiał większość maturzystów albo studentów. ludzi zwalniają od tak sobie bez podania konkretnego powodu... zamiast zajmować się pracą, zajmują się plotami na temat pracowników. sami robią zamieszanie. nie oszukujmy się kołomyja i tyle!
Za tę wiadomość podziękował(a): doradu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/07/06 09:40 #13048

  • any
  • any Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0

jolcia_88 napisał: ciężko załapać się do pracy:-) no chyba że ma się względy u pośrednika:-) teraz w firmach przemiał większość maturzystów albo studentów. ludzi zwalniają od tak sobie bez podania konkretnego powodu... zamiast zajmować się pracą, zajmują się plotami na temat pracowników. sami robią zamieszanie. nie oszukujmy się kołomyja i tyle!



dokladnie, coraz większy syf sie tu robi, pare dni temu fajną informacje dali w nocy pikującym, że są niezadowoleni z ich pracy, śmiech na sali. kto nie będzie robił normy, do domu brechtam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/07/06 14:28 #13055

  • jolcia_88
  • jolcia_88 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
tak tak ploty i burdel! ktoś powie że jesteś w ciąży inny że masz syfa a jeszcze lepszy że jesteś chory psychicznie.... i zaczyna się kręcić. ci którzy chcą pracować są zwalniani bez podania powodu a ci którzy mało robia a mizgają się do pracodawców mają farta. tam uczciwą pracą nie zarobisz, i długo nie popracujesz.wolą trzymać takie panie które ciągle na chorobowe chodzą żeby sobie brzuchy operować........ śmiechu warte!!!! ha ha ha:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/07/07 07:27 #13068

  • jolcia_88
  • jolcia_88 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
za centa? może niech znowu wywieszą ogłoszenie że jak wydasz kogoś kto kradnie dostaniesz za to kase:-) jaja i nic więcej. syf!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.