Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/06 16:22 #11802

  • ania75slubice
  • ania75slubice Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wiedza raczej kiepska. Tak naprawdę zarabia się od 600 do max 900 euro netto, a 1050 to na oczy nie da się zobaczyć. A i trudno się przyznać, że zostało się oszukanym przez pośrednika przy podpisywaniu umowy co do wysokości zarobków. Wszystko zależy od ilości przepracowanych godzin w miesiącu, ilości nocek i sobót oraz od tego ile pośrednik zabierze godzin do banku godzin, które zapłacą dopiero na koniec umowy. Oprócz tego jeszcze oszukują na rozliczeniu czasu pracy często wpisując mniej niż się w rzeczywistości przepracowało. Pani z olimpi oczywiście obiecuje sprawę wyjaśnić, wyjaśnianie trwa kilka miesięcy i końca nie widać. I taka jest prawda o zarobkach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/06 17:19 #11804

  • jolcia_88
  • jolcia_88 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
ziomalzx

posłuchaj piszesz że właśnie podpisałeś umowe.... masz kogoś konkretnego kto załatwiłby mi tam robotę. w grudniu wróciłam z niemiec z firmy amazo tez magazyny. próbuje dostac się tutaj ale jest ciężko.zależy mi bardzo.... niemiecki też mam nie najgorszy i nawet jestem w stanie zapłacić po podpisaniu umowy... proszę o info na e mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/06 19:21 #11807

  • babilon5
  • babilon5 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja również mam pytanie. Czy tam w Poczdamie obecni przyjmują podania o pracę od wszystkich, czy trzeba mieć jakieś układy?. Mamy właśnie 5 osobową grupę i w przyszłym tygodniu mamy zamiar pojechać tam i złożyć podania. Więc jak ktoś mógłby się podzielić tym jak załatwiał tam pracę to byłbym wdzięczny. No i jeszcze jedno co trzeba przedstawić tam na miejscu tzn jakie dokumenty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/06 19:25 #11808

  • gwint
  • gwint Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam czy moze mi ktos powiedzic dleczego mie mogę wysłac poczty na ten adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. proszę o odpowiedz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. serdzecznie bendę wdzienczny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez gwint.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/06 19:43 #11809

  • babilon5
  • babilon5 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja również mam pytanie. Czy tam w Poczdamie obecni przyjmują podania o pracę od wszystkich, czy trzeba mieć jakieś układy?. Mamy właśnie 5 osobową grupę i w przyszłym tygodniu mamy zamiar pojechać tam i złożyć podania. Więc jak ktoś mógłby się podzielić tym jak załatwiał tam pracę to byłbym wdzięczny. No i jeszcze jedno co trzeba przedstawić tam na miejscu tzn jakie dokumenty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/07 06:48 #11813

  • katarzyna11
  • katarzyna11 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 4

ziomalzx napisał: przemiał był jest i będzie :laugh:
katarzyna11 chyba nie doczytałaś że znowu pracuję, skąd pomysł że pracujesz w leaderservice ? przecież jesteś na grafiku z olympi...

hmmm naprawde....nie wiedzialem ze pracuje w olimpii.....twoj tok rozumowania pozostawiam bez komentarza.....
no widzis zsrasz na olimpie a wracasz jakbym bylna grafiku to bym wyslal im twoje posty....
dupa maryny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/07 08:12 #11817

  • babilon5
  • babilon5 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ponawiam pytanie.
Ja również mam pytanie. Czy tam w Poczdamie obecni przyjmują podania o pracę od wszystkich, czy trzeba mieć jakieś układy?. Mamy właśnie 5 osobową grupę i w przyszłym tygodniu mamy zamiar pojechać tam i złożyć podania. Więc jak ktoś mógłby się podzielić tym jak załatwiał tam pracę to byłbym wdzięczny. No i jeszcze jedno co trzeba przedstawić tam na miejscu tzn jakie dokumenty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/07 08:53 #11819

  • moni.b
  • moni.b Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
W leaderze wpisuja mniej godzin czasem ale jak sie przeliczy samemu i wysle maila do nich zaraz to poprawiaja bez problemu . Ja osobiscie twierdze ze ten komu sie nie chce pracowac zawsze znajdzie sobie jakis problem i pracować nie bedzie :):)
monib

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/07 10:41 #11821

  • pojpunkowiec
  • pojpunkowiec Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 57
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam mam komunikat dla osób pracujących w naszej ulubionej firmie Leader Szajs - otóż firma nie opłaca składek ZUS!!!Cała moja grupa nie ma opłaconych składek od jakiś 3 miesięcy,są raporty ale wpłat nie ma !!Jeśli możecie to podbijcie do Zusu i sami sprawdźcie...Nie zdziwię się jeśli będzie to większa ilość osób :( :sick: :blink: :S :pinch:
[img]...[/img] ...[img][/img]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/07 13:51 #11823

  • babilon5
  • babilon5 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ponawiam pytanie.
Ja również mam pytanie. Czy tam w Poczdamie obecni przyjmują podania o pracę od wszystkich, czy trzeba mieć jakieś układy?. Mamy właśnie 5 osobową grupę i w przyszłym tygodniu mamy zamiar pojechać tam i złożyć podania. Więc jak ktoś mógłby się podzielić tym jak załatwiał tam pracę to byłbym wdzięczny. No i jeszcze jedno co trzeba przedstawić tam na miejscu tzn jakie dokumenty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.