Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/04 17:55 #4008

  • M.M
  • M.M Avatar
  • Gość
  • Gość
pracodawca zawsze bedzie zlya placa nigdy wystarczajaca. A z tego co widze w wyzej wymienionych lokalach pracownicy sa z usmiechem na twarzy i zadowoleni

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/11 10:46 #4068

  • sonia
  • sonia Avatar
  • Gość
  • Gość
a sadzicie o intermarche? słyszalam ze tam tez jest niezaciekawie ponoc najgorsze to stiosko z wedlinami jedna drogiej dupe rabie i same falszywe laski tam pracuja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/11 17:15 #4072

  • pati
  • pati Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jaki Pan,taki kram!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/11 17:15 #4073

  • Anka
  • Anka Avatar
  • Gość
  • Gość
Fakt! I wlasnie dlatego omijam to stoisko szerokim lukiem.Zwolnic ekspedienki-zatrudnic nowe. Natychmiast!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/11 19:27 #4074

  • pati
  • pati Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja osobiście nie spotkałam się tam, z niemiłą obsługą.Razi raczej bałaganik.Co,do Piotra i Pawła, to tam jest czysto.PiP,to jeden z czyściejszych sklepów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/11 22:48 #4076

  • Kizia
  • Kizia Avatar
  • Gość
  • Gość
O Matyldo!!!!! Ludzie , ja pracowałam we Wranglerze. I nigdy nie narzekałam. Właściciele są naprawdę wporządku. Nigdy nie mogłam złego słowa powiedzieć. A pensja? W porównaniu co inni zarabiali , to ja miałam super. I wierzyć mi się nie chce co tu jest wypisywane..Tylko ,że ja tam pracowłam tam 3 lata temu. Być może się zmienili, nie wiem, ale i tak mi trudno w to uwierzyć co wypisujecie. Również całą ciążę tam pracowałam i nie narzekałam. Nie wiem czy macie informcje prawdziwe. poprostu nie mogę w to uwierzyć.:S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/12 09:10 #4078

  • ewi
  • ewi Avatar
  • Gość
  • Gość
a co sadzicie o intermarche pracuje tam moja kolezanka zarobiki....960zl i niby bony ktore stale sa zabierane...najgorsze stoisko to wedliny gdzie myte sa szykni i kielbasy a wszystko niby tak pieknie w sumie kolezanka pracuje na kasie ale wie czego ma nie kupowac jednym słowem porazka a swoja droga to ok robi sie w lidlu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/12 09:18 #4079

  • rysiu
  • rysiu Avatar
  • Gość
  • Gość
jestem facetem i powiem wam jedno w inter...jeden wielki syf.... wystarczy spojrzec na podloge lub na regaly jakie upackane sa oststnio zonka kupila stare jaja w ogole nie polecam tam kupowac wedlin czy miesa...niech to niemcy jedza im to smakuje
zwroccie uwage na lodowke ze surowkami jeden wielki balagan same starocie jednym slowe w inter panuje igromny balagan najwidoczniej kierownik ma oczy w dupie ze tego nie wiedzi moze jak poczyta to sie dowie co my klienci myslimy o jego sklepie bo kiedys bylo zupelnie inaczej lepiej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/12 09:20 #4080

  • welka
  • welka Avatar
  • Gość
  • Gość
Anka napisał:

Fakt! I wlasnie dlatego omijam to stoisko szerokim lukiem.Zwolnic ekspedienki-zatrudnic nowe. Natychmiast!

a najgorsza jest tam niska stara czarna kiedys tato kupowal laske kielbasy a ta stara rura stwierdzila ze laske to moze zrobic po pracy......zenada kto tam pracuje...przerazajace

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/10/12 09:56 #4082

  • M.M
  • M.M Avatar
  • Gość
  • Gość
:laugh: wesoło mamy w tych Słubicach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.