Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/08 22:02 #4494

  • szukajacy pracy
  • szukajacy pracy Avatar
  • Gość
  • Gość
witam - czy moze cos wiecie na temat pracy na w bmw - moze tam ? co sadzicie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/08 23:47 #4497

  • pracodawca
  • pracodawca Avatar
  • Gość
  • Gość
Piękne jechanie. Musiałam zajrzeć do tego wątku :) Może powiem też coś na ten temat.Jestem pracodawcem i myślałam iż czym lepiej traktuję się pracownika tym bedzie bardziej sumiennie wykonywał swoją prace. NIC BARDZIEJ OMYLNEGO! Możecie pisać tu i to i owo ale przez swoich byłych pracowników straciłam szacunek do osób których nawet nie znam . jedni mnie okradli drugi na czas do pracy nie przychodzili ale jak przyszła pora obiadowa to co do min siedzieli,byli i tacy co napijali sie w pracy pocichu, inne mogli nie przyjsc wogole a na następny dzien jak nigdy nic przychodzili i pytali od czego dzis zacząc(od [wulgaryzmy] z pracy taka była moja odpowiedz). Nie spotkałam jeszcze za półtora roku osoby w pracy która by okazywała mi taki szacunek jak ja jej. Więc możecie tu sobie popisać a pracodawcy i tak wiedzą jaki wy jesteście! Bo kto tu nie pisze napewno mają prace i są sumiennymi pracownikami i dobrze ich traktuja pracodawcy areszta pisze głupoty i szuka pracy gdzie można odbębnic godziny za które będię miał płacone i narzekać jaki to nie dobry pracodawca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek. Powód: Wulgaryzmy.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/10 18:52 #4535

  • Ktos
  • Ktos Avatar
  • Gość
  • Gość
łoł ale błędów języjowych !!!!! szok !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/10 21:31 #4542

  • pracownik
  • pracownik Avatar
  • Gość
  • Gość
takie błędy może robić tylko wkurzony pracodawca, który właśnie o sobie przeczytał:laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/11 16:23 #4550

  • myszka miki
  • myszka miki Avatar
  • Gość
  • Gość
@pracodawca,

Back to school!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie takich pracodawców co niektórzy mają, współczuję! Nawet po polskiemu nie umi napisać;) :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/12 12:06 #4557

  • ABC
  • ABC Avatar
  • Gość
  • Gość
No tak... najlepiej zmienic temat np. na zasady języka polskiego... okrutni wykpiewcy;P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/12 13:05 #4560

  • @ABC
  • @ABC Avatar
  • Gość
  • Gość
Zasad pisowni nie powinno się łamać. Jeżeli chcę się wypowiedzieć na forum a czegoś nie wiem, sprawdzam to np:GOOGLE.proste?
W przeciwnym wypadku nie wypowiadam się, wolę przemilczeć niż dać przysłowiowej d...y!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/15 10:22 #4587

  • Milka
  • Milka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
[usunięto - wulgaryzmy]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Grzesiek. Powód: Wulgaryzmy.

O:Najgorszy pracodawca.... 2009/11/15 14:16 #4591

  • drym
  • drym Avatar
  • Gość
  • Gość
Ale najlepiej jest w tabacco(chyba tak sie pisze).Nowym sklepie z papierosami na 1 maja...ceny maja moze niskie ale jakim kosztem. Kiedys tam bylam to chyba byly ciecia w budrzecie bo dziewczyna musala siedziec prawie po ciemnku, wylaczyli chyba wszystko co mozna bylo.To sa dopiero warunki na nocna zmiane <LOL> Sama nie bylam pewna czy wogole otwarte jest, ale sprawdzilam i bylam w szoku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TABACCO 2009/11/15 17:45 #4596

  • drymek
  • drymek Avatar
  • Gość
  • Gość
a wlasnie zainteresowal mnie ten nowy sklepik z tytoniem Tabacco, wiecie moze jak sie tam pracuje?jaki szef i zaloga sklepu? na razie jeszcze tam nie bylem wiec nie wiem nawet jaki asortyment oprocz fajek i jak to cenowo wyglada. Ciekawe czy przyjmuja tam do pracy np tez studentow? ... doradzicie cos???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.