Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Pośrednik Agna 2014/08/16 19:27 #19827

  • robak1
  • robak1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Co wy tu wypisujecie ludzie!!!!!!!!! To nie jest wina Agny że ktoś się nie nadał do pracy.To w pracy jesteście obserwowani .Czy was zostawią czy nie to już od niej nie zależy.Praca na produkcji wymaga szybkości nie każdy się nadaje i tyle.Nie słuchajcie bzdur bo ktoś coś powiedział ! Agne polecam i pozdrawiam!!!! ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pośrednik Agna 2014/08/16 21:31 #19828

  • kika.
  • kika. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
co ty za głupoty piszesz !!! czy ta twoja Agna informuje ludzi że praca jest przez 2 lub 3 dni okresem próbnym ! ale nie ważne czy ktoś zna Niemiecki ważne że skasowała 100 euro !!! a póżniej ma człowieka w D!! bo są następni z większą wiedzą z znajomością j.Niemieckiego i tak się lody kręci a póżniej pisze że się nie sprawdziła lub itp,! czysty wyzysk i frajerstwo ,nie chce mi się rozpisywać bo szkoda nerwów i swojego czasu ! przestroga dla innych i to tyle !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kika..

Pośrednik Agna 2014/08/17 11:23 #19830

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

miastowa napisał: Cyt.:
"Po raz kolejny zatem przypominamy – agencje pośrednictwa pracy nie mogą brać wynagrodzenia za „pośrednictwo”. Jedynymi opłatami jakimi może zostać obciążony kandydat do pracy są koszty poniesionych na: dojazd i powrót osoby skierowanej, wydawanie wizy, badania lekarskie i tłumaczenie dokumentów – wszystkie te koszty, muszą być jednak wyszczególnione w umowie i płaci się już po jej podpisaniu – nie ma przedpłat i zaliczek!

Poza tym, zawsze warto sprawdzić legalność pośrednika – w myśl ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, agencje zatrudnienia, oferujące usługi na terenie Rzeczpospolitej, muszą posiadać wpis do rejestru agencji zatrudnienia potwierdzony certyfikatem – obecnie wystawianym przez Marszałka Województwa, właściwego dla siedziby podmiotu. O taki dokument można zawsze poprosić i sprawdzić, czy nasz pośrednik, nie jest przypadkiem oszustem."
"


Oszuści , złodzieje prowadzą legalne działalności wpisy mają co tylko potrzeba itp. i lądujesz w obozie pracy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pośrednik Agna 2014/08/17 11:25 #19831

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

robak1 napisał: Co wy tu wypisujecie ludzie!!!!!!!!! To nie jest wina Agny że ktoś się nie nadał do pracy.To w pracy jesteście obserwowani .Czy was zostawią czy nie to już od niej nie zależy.Praca na produkcji wymaga szybkości nie każdy się nadaje i tyle.Nie słuchajcie bzdur bo ktoś coś powiedział ! Agne polecam i pozdrawiam!!!! ;)


A ty widać że jesteś w zmowie z tą oszustką!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pośrednik Agna 2014/08/17 14:00 #19833

  • kika.
  • kika. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
już tu nie chodzi że obóz pracy , w Niemczech trzeba zapierniczać taka jest prawda pójdziesz do pracy w Polsce też trzeba naginać ale za jakie pieniądze fakt jest że są pobierane pieniądze za coś co nawet nie zarobisz , tak że ktoś załatwi pracę ok wiadomo każdy chce żyć , ale żeby przepracować i zarobić !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kika..

Pośrednik Agna 2014/08/18 22:17 #19847

  • adamos1234
  • adamos1234 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dobry wieczór.Jestem skłonny podjąć prace wraz z kolegami w okolicach berlina gdzie miesci sie Pani Firma? prosze o adres biura moge podjechac tylko miedzy 11tą a 16tą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pośrednik Agna 2014/08/19 16:53 #19857

  • agna
  • agna Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 4
Bardzo proszę o telefon w celu ustalenia spotkania. Pani Kika przykro mi , że niemiecki pracodawca już po pierwszym dniu pracy tak nisko Panią ocenił :( ale to zapewne też moja wina :) i gdzie te 100 euro od Pani??????? Bo za paliwo zapłaciłam z własnej kasy firmy ??!! Są osoby , które od dawna tam pracują i będą pracowały wie Pani czemu? Bo nie szczekają jak Pani tylko wykonują swoją pracę :) za trudne? I NIE MA ŻADNEGO DWU LUB TRZY DNIOWEGO OKRESU PRÓBNEGO LUDZIE , CO TO ZA FANABERIA? Powtarzam raz jeszcze Pani Kika i Pan Wladimir-podziękowali wam bo się nie nadaje cie . Zresztą kto nas zna ten wie .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pośrednik Agna 2014/08/19 17:01 #19858

  • kika.
  • kika. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
witam Panią jeśli chodzi to ja tam pracuję i nie przez Pani pomoc , a z tego co wiadomo to Arcus w Kónigs w którym to imieniu Pani załatwia ludzi do pracy nie pobiera opłat za pracę !!! a to co pisałem to tak Pani zrobiła z moją koleżanką !!! i jakie ja 100 euro Pani i wiszę i za jakie paliwo dłużny jestem !!! nawet nie wie pani z kim pisze , gubisz się Kobieto !!! a słowo szczekać to proszę się zwrócić do swojego męża !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kika..

Pośrednik Agna 2014/08/19 17:25 #19859

  • agna
  • agna Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 4
Przeczysz człowieku sam sobie :) jeśli tam pracujesz powinieneś po dwakroc lepiej ode mnie wiedzieć że decyzje o tym kto pracuje w tym zakładzie podejmuje właściciel zakładu nie arcus ani tym bardziej ja, następną sprawą jest monitoring na hali-jeśli widzą na kamerach że ktoś się nie nadaje to się nie nadaje i koniec za co ja odpowiedzialności nie jestem gotowa ponosić. I proszę nie podawać ludziom z łaski swojej fałszywych informacji o jakichś okresach próbnych i zwrócić uwagę na fakt, że w swojej umowie o pracę podpisał Pan wśród wielu innych rzeczy, że nie będzie Pan o zakładzie ani o pracownikach opowiadał nieprawdy . Pana koleżanka nie zaplaciła mi za nic ani centa jeśli pracowała jeden dzień choć pewnie w jej sprawie conajmniej raz jechałam do biura i to ona podjęła decyzję dobrowolnie o tym, że podejmie tam pracę mimo tego, że nie zna języka. Niech więc stanie przed lustrem i sama sobie uczciwie powie prawdę skoro publicznie nie ma odwagi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez agna.

Pośrednik Agna 2014/08/19 17:38 #19860

  • kika.
  • kika. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
pracowała jak inne wcześniej pracowała na produkcji nie była z pierwszej łapanki , bez problemowo zna język , co do dni próbnych to są i niech Pani nie pisze głupot bo są jak się osoba nie sprawdzi to dziękują jak i przez Firme Pani i Arcus jak i na MiniJob , a sa zatrudniane nawet osoby które nie maja o niczym pojęcia nikt tego nie sprawdza ale za to ten ktoś musi zapłacić !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.