Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wybory samorządowe 2014 2014/10/27 05:05 #20520

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

vivaldi napisał:

dreamhost napisał: Mądry, przemyślany i profesjonalnie zrobiony spot wyborczy obecnego burmistrza. Obejrzałem z przyjemnością.


Dreamhost a co Ci się bardziej podobało koszenie trawnika czy jazda samochodem po mieście ? :silly:


Przekaz całości. A także to, że ktoś jest pracowity i stara się najlepiej jak może, a nie tylko wiecznie narzeka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/27 07:46 #20521

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

dreamhost napisał: Przekaz całości. A także to, że ktoś jest pracowity i stara się najlepiej jak może, a nie tylko wiecznie narzeka.

No to chyba nie oglądałeś filmów z sesji Rady Miejskiej, tam co chwile KTOŚ narzeka na brak pieniędzy albo na swojego poprzednika. I ogólnie, jaka to niewdzięczna i ciężka jest praca burmistrza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marks.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/27 08:42 #20522

  • zwierzaczek
  • zwierzaczek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dobry profesjonalny spot. Taki widać że uczciwy człowiek z tego Pana Ciszewicza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/27 14:41 #20527

  • zwierzaczek
  • zwierzaczek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
to już szczyt pewności siebie i głupoty żeby nazywać siebie na plakatach i spotach RYSIA "Twój burmistrz" , jaki on mój - nie daj boże !!!! :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez zwierzaczek.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/27 20:08 #20533

  • Twoja trauma
  • Twoja trauma Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 2
jak przegladam fejsbukowy lans co niektorych to mi sie odechciewa isc na wybory :P

i jeszcze jedno - wybierzcie kogo chcecie lewica prawica ale zdecydowane NIE - kandydatom na radnych ktorzy piastuja stanowiska urzednicze lub podlegle wladzy wykonawczej, toż to kpina, jak radny ma kontrolowac wladze wykonawcza skoro pozostaje z nim w stosunku służbowym podległym i zależnym finansowo ? :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/27 21:20 #20535

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Rozmowa z Tomaszem Ciszewiczem i Ryszardem Bodziackim - obaj kandydują na fotel burmistrza Słubic.
www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/publicyst...trza-slubic/17415250

Rozmowa z Ryszardem Bodziackim i Andrzejem Bycką - obaj kandydują na fotel burmistrza Słubic.
www.zachod.pl/radio-zachod/gosc-radia-za...ly-burmistrz-slubic/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/28 21:09 #20538

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

Redakcja Słubice24.pl napisał: Rozmowa z Tomaszem Ciszewiczem i Ryszardem Bodziackim - obaj kandydują na fotel burmistrza Słubic.
www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/publicyst...trza-slubic/17415250

Rozmowa z Ryszardem Bodziackim i Andrzejem Bycką - obaj kandydują na fotel burmistrza Słubic.
www.zachod.pl/radio-zachod/gosc-radia-za...ly-burmistrz-slubic/


Chciałbym się odnieść do wypowiedzi obu kandydatów w debacie. Po pierwsze Panie Ciszewicz, nie jest Pan właścicielem świetlic wiejskich. Będzie Pan ich właścicielem, jak sobie Pan je kupi lub wybuduje. Pan nimi tylko zarządza, choć powinno to być scedowane moim zdaniem na przedstawicieli lokalnej społeczności. Panie burmistrzu Ciszewicz. Pana marzenia nie są moimi marzeniami, tak więc proszę mi ich nie przekazywać. Według Pana Słubice mają być miastem handlowo-usługowym z możliwością turystyczną. W związku z tym, że nie pracuję w żadnej z tych branż, wizja takiego miasta jest mi obca. Będę głosował na Pana Bodziackiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/29 03:07 #20539

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym zestawieniem kandydatów na burmistrza Słubic:
www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...e-burmistrzem-slubic

Zapraszamy także do głosowania na wybranego kandydata w naszej sondzie internetowej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/29 12:00 #20543

  • inka
  • inka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Informacje Lubuskie z dnia 28 października 2014 r.: www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/aktualnos...publicznych/17435129

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/29 12:02 #20544

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
@jurand
@dreamhost
Jak ten wspaniały spot wyborczy wygląda w kontekście tego:
forum.gazetalubuska.pl/kto-jesienia-powa...lubic-t121864/page-9

Co jest ściemą? Oświadczenie majątkowe czy spot wyborczy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/29 14:09 #20546

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
aaaaaahhahahahahhahahaaa, no nie bo walne zaraz na plecy z krzesełkiem ahahahahaha.

Teraz nawet nie wiem czy ja z dziećmi na tym forum rozmawiam czy z dorosłymi ludźmi?! ahahahaa

pytacie komu burmistrz trawnik kosi przed domem skoro w oświadczeniu pisze że domu nie ma...? ot zagadka? i siedzi teraz drużyna zwolenników Kandydata doktora inżyniera Bodziackiego i zachodzi w głowę o co kaman z tym trawnikiem, koszeniem i tym że w oświadczeniu majątkowym burmistrza stoi jak byk, że nie ma domu jednorodzinnego.

No to już Wam ludki tłumaczę (no nie mogę ze śmiechu ahahahahahhaaa)

Otóż wyobrażcie sobie że można mieć np.tzw rozdzielność majątkową......oznacza to że nie wszystko co po ślubie sobie kupisz musi być od razu żony i na odwrót.


Gdy kupisz sobie np. samochód i w dowodzie rejestracyjnym bedzie jak byk napisane że właścicielem jesteś TY..... to czy żona twoja która tym autem będzie jeżdzić codziennie do pracy będzie mogła mówić że auto jest jej?


podobnie sytuacja ma miejsce tutaj. Dom na żonę a kosi trawnik facet!!! a jak ktoś ma dom i trawnik kosi żona... to znaczy że to leń śmierdzący a nie prawdziwy facet!



i ot zagadka trawnika Pana Ciszewicza rozwiązana


To forum to lepsze niż krzyżówki z hasłem.... można się uśmiać czasami.

Panie Ryszardzie a jak jest u Pana z trawnikiem? kto kosi i do kogo należy trawnik:D:D? heheh

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/29 14:12 #20547

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
no to jaką wizję ma Pan Bodziacki?
Panie Kaczka, czym Pan Ryszard tak Panu imponuje jeśłi chodzi o wizję Słubic...bo ja z kolei u niego konkretów nie widzę.....a wręcz przeciwnie dla mnie to jest jedyny kandydat którego podejście do zarządzania miastem powoduje u mnie lęk - i to mówię już poważnie bez żadnych ogródek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/29 16:24 #20549

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Jureczku nie spinaj się, wiem dokładnie, że istnieje i co to jest rozdzielność majątkowa.
To w sumie tłumaczy tego samotnego wilka, wspólny pozostał tylko garaż.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/30 12:45 #20562

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

jurand napisał: no to jaką wizję ma Pan Bodziacki?
Panie Kaczka, czym Pan Ryszard tak Panu imponuje jeśłi chodzi o wizję Słubic...bo ja z kolei u niego konkretów nie widzę.....a wręcz przeciwnie dla mnie to jest jedyny kandydat którego podejście do zarządzania miastem powoduje u mnie lęk - i to mówię już poważnie bez żadnych ogródek


Panie broń nas przed takimi wizjonerami jak Pan Ciszewicz. Okazuje się, że przez cztery lata kadencji zdołał już poznać potrzeby mieszkańców. Brawo, że tak szybko ! Teraz chce je realizować :)
Większość inwestycji, jak sam powiedział, chce realizować w kierunku handlu i usług. Wszyscy wiedzą z kim ;)
Pytasz co uważam za ważne w wypowiedziach Pana Bodziackiego ? Inicjatywa powstania forum współpracy z przedsiębiorcami. Mam na dzieję, że nie będzie to tylko jeden przedsiębiorca z branży tytoniowej :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/30 14:48 #20564

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
Pan Bodziacki i Pan Bycka dosyć ciepło mówili o współpracy samorządu gminnego ze starostwem w ubiegłych latach........ojojoj.... i Pan doktor inżynier nie podpowiedział Panu staroście że jego działania mogą spowodować: www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...0/POWIAT11/141039976


ale nie daleko pada jabłko od jabłoni.. bo poprzedni burmistrz też z finansami gminy zabrnął pod wskaźniki zadłużenia że oho ho!

Ja nie chce by to wróciło, nawet jeśli towarzyszyć temu miałoby jakieś "Koło przyjaciół gminy i przedsiębiorców"!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.