Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wybory samorządowe 2014 2014/10/31 09:12 #20589

  • Olala
  • Olala Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 2
a Nie hieny prawicy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/31 17:05 #20593

  • Lucky Strike
  • Lucky Strike Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Porównując spoty , jeden i drugi nie są doskonałością , jeden i drugi został opłacony przez ich komitety (chociaż widok bazy Multispedytora chyba już gdzieś kiedyś widziałem) . Rozumiem przesłanie , że przedszkole,które rozpoczął poprzedni burmistrz , następca powinien pozostawić w stanie nienaruszonym , surowym dla powracającego na białym koniu rycerza bez skazy . 15 lat dokonań , żadnych układów , same sukcesy , takich bohaterów naprawdę Słubice potrzebują ...
Ale jak ktoś się gorliwie modli , to cud murowany . Tylko jak się Pon Bóczek zdenerwuje , to i cztery razy w niedzielę msza nie pomoże do rozgrzeszenia ...( nie wiem tylko kto taką pokutę mu zadał )
Pozdrawiam i proponuję merytoryczne czaty , inne niż mój i mojego adwersarza , bo bawiąc się przy błocie zawsze można się pochlapać .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/10/31 17:29 #20594

  • Lucky Strike
  • Lucky Strike Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam , mam znalazłem ... gazetkę samorządową sprzed 4 lat , w ogóle nie ma żadnych informacji na temat burmistrza , nie ma żadnej jego fotki , żadnych przechwałek . :laugh: I mam też świeżutką gazetkę powiatową , tam też tylko szara rzeczywistość . Może komitet zwróci uwagę dla kolegi Rysia-Misia ze studia radiowego ( gdzie panowie tak sobie dziubkowali ) , że to niesmaczne . A Rysio-Misio w ciągu 4 lat już z tego wyrósł .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/11/01 13:21 #20600

  • artempio
  • artempio Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0

inka napisał: Słubice, 30.10.2014 r.

Oświadczenie Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Bodziackiego


Zgodnie ze stanowiskiem Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniu 5 listopada br. w auli Collegium Polonicum w Słubicach miała się odbyć debata przedwyborcza kandydatów na urząd burmistrza Słubic. Do udziału w tym przedsięwzięciu zaproszono wszystkich ubiegających się o fotel burmistrza kandydatów – w sumie 6 osób.

Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Bodziackiego został o tej inicjatywnie poinformowany pisemnie. Jak powszechnie wiadomo debata został odwołana. Jest to jeden z przejawów obserwowanego ostatnio ograniczenia możliwości nieskrępowanego prowadzenia działalności wyborczej. W ślad za tym działaniami dochodzi bowiem do nagminnego wykorzystywana oficjalnego biuletynu gminnego i strony magistratu do umieszczania materiałów stricte wyborczych jednego z kandydatów. Prezentowane za pośrednictwem tych mediów informacje mają wyraźny charakter propagandowy, a sam przekaz ukierunkowany jest na pozytywną kreację wizerunku osoby obecnego burmistrza. Dochodzi też do niecodziennych w wolnym i pluralistycznym kraju sytuacji, kiedy to jedna z lokalnych stacji telewizyjnych nie publikuje materiałów ze spotkań i konferencji innych kandydatów. W obszarze zainteresowania tego medium pozostaje w zasadzie jednej kandydat i jedynie słuszny – bo pozytywny – obraz jego osoby. Szereg tych okoliczności budzi nasze pytania i obawy. Nie dotyczą one już samej rzetelności dziennikarskiej, ale zwykłej przyzwoitości i uczciwości. Liczymy, że nie zabraknie jej w tej kampanii.

Kandydaci Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Bodziackiego


Oświadczenie wyjątkowo obłudne, próbujące odwrócić uwagę od istoty tej skandalicznej sytuacji.

Parę pytań:

1. Na rzecz ograniczenia wolności debaty publicznej, sprzyjając tym samym obecnemu burmistrzowi, działa dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, który odwołał debatę, wcześnieją ją organizując?

2. Powodem odwołania debaty nie był konflikt interesów - fakt zatrudneinia Ryszarda Bodziackiego przez UAM w CP - a jedynie chęć zaszkodzenia wolności debaty publicznej?

3. Nie jest prawdą, że kolejną przyczyną odwołania debaty jest to, iż dla sztabu Ryszarda Bodziackiego pracują pracownicy naukowi UAM?

Proponowana przez Państwa narracja wyborcza - Ryszard Bodziacki kontra reszta świata - jest jak z elementarza do marketingu politycznego. Dla pracowników naukowych UAM, którzy zajmują się tą tematyką, udział w kampanii jest świetną okazją do eksperymentowania. Ciekawe, czy sam kandydat świadom jest, iż pozostaje tylko królikiem doświadczalnym. A my, mieszkańcy Słubic, razem z nim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/11/02 13:08 #20606

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Musiałeś się nawet zalogować, aby tej wątpliwej wartości merytorycznej wypociny tu umieścić ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/11/02 20:31 #20611

  • Miejscowy2014
  • Miejscowy2014 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 2
Pytanie do redakcji: Dlaczego usunięto stronę z wynikami sondy odnośnie kandydatów na Burmistrza Słubic. W swojej naiwności myślałem, że redakcja jest apolityczna. Proszę więc o zamieszczenie ostatnich wyników sondy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/11/02 23:24 #20613

  • Axe89
  • Axe89 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pewnie Sz. P. Ryszard miał za małą przewagę.. Swoją drogą ciekawe jak to się stało, że w ciągu ok 4 godzin przybyło mu blisko 1,5 tys głosów...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/11/03 07:27 #20614

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Miejscowy2014: redakcja jest apolityczna i niezależna, nie musisz się o to obawiać. Sonda wraz z końcem ubiegłego tygodnia została zakończona. Jej wyniki były dostępne na bieżąco, nikt nic nie ukrywał. Jeśli śledzisz nasz portal na bieżąco, to pewnie zauważyłeś, że nigdy po zakończeniu sondy nie publikujemy osobno jej wyników (wyniki są dostępne cały czas w trakcie trwania głosowania), ale tym razem zrobimy wyjątek, ze względu na Twoją prośbę

Ryszard Bodziacki 6317 głosów 34,9%
Kazimiera Jakubowska 5941 głosów 32,8%
Amelia Szołtun 1979 głosów 10,9%
Tomasz Ciszewicz 1872 głosów 10,3%
Leopold Owsiak 1568 głosów 8,7%
Andrzej Bycka 438 głosów 2,4%


Dziś mamy nowy tydzień i nową sondę, która była już zaplanowano wcześniej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Wybory samorządowe 2014 2014/11/03 08:35 #20615

  • Axe89
  • Axe89 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie żebym się czepiał,, ale sondę usunięto przed północą, czyli przed końcem tygodnia. :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybory samorządowe 2014 2014/11/03 08:44 #20616

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Chyba jednak trochę się czepiasz :) Kiedyś trzeba ją przełączyć. Równo o 12 nie zawsze się uda, admin też spać musi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.