Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W miniony weekend odbyła się druga kolejka rozgrywek tegorocznej Grand Prix Słubic w siatkówce plażowej.W rywalizacji zwyciężył zespół Master Słubice grający w składzie: Arkadiusz Sowa oraz Przemysław Guzik. Organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie FSL- Aktywni dla Powiatu.

Druga kolejka była tak naprawdę pierwszą, gdyż kolejka zaplanowana 2 tyg. temu nie odbyła się ze względu na deszcz i niską frekwencję. W miniony weekend zarówno z pogodą jak i z frekwencją było już dużo lepiej. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny: Master Słubice, Górzyca oraz Witek & Seba Słubice, które zagrały systemem każdy z każdym.{multithumb}

Wyniki:
  • Master Słubice - Górzyca / 2-1 (16-21,21-16, 15-10)
  • Górzyca -Witek & Seba Słubice / 2-0 (21-10, 21-16)
  • Master Słubice - Witek & Seba Słubice / 2-0 (21-18, 21-14)
Klasyfikacja Grand Prix:
  1. Master Słubice (Arkadiusz Sowa, Przemysław Guzik) - 100 pkt
  2. Górzyca (Marcin Pitek, Adam Kierski) - 80 pkt
  3. Witek & Seba (Marcin Wittke, Sebastian Szuman) - 60 pkt
  4. Bambo Team Ośno Lubuskie (Paweł Hajkowicz, Mateusz Szurmiej) - 50 pkt (za udział w I kolejce)
Grand Prix Słubic w siatkówce plażowej to cykl rozgrywek, które odbywają się przez całe wakacje co 2 tygodnie. Drużyny rywalizują o puchar Stowarzyszenia FSL- Aktywni dla Powiatu. Patronat nad tą imprezą objął Burmistrz Słubic, a współorganizatorem jest OSiR Słubice.

Łącznie zaplanowano rozegranie pięciu turniejów. Na najlepszych czekają okazałe puchary oraz nagrody rzeczowe, a wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe niespodzianki. Do udziału w rozgrywkach można się włączyć w każdej chwili. Więcej informacji pod nr tel. 601 641 504 lub emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Terminy następnych turniejów: 30.07, 13.08, 27.08. Początek zawsze o godz. 10:00 (boisko do siatkówki plażowej przy OSiR).
mt_gallery: Grand Prix Słubic w siatkówce plażowej[foto: OSiR]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.