Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Gratka dla kibiców kolarstwa! W Berlinie na torze Velodrom podczas SIX DAY Berlin 2018 zobaczymy plejadę światowego kolarstwa, w tym Polaków - Alana Banaszka i Szymona Krawczyka. Zawodnicy będę rywalizować pod patronatem niemieckiej kasy zdrowia AOK Nordost, która zaprasza na imprezę również gości z Polski.

six days_berlin

Sześciodniowa impreza w Berlinie ma już status kultowej. 25 stycznia rozpocznie się jej 107 edycja. Polscy kolarze wystartują w kategorii U23 i są zaliczani do grona faworytów. W październiku zeszłego roku Alan Banaszek zdobył na torze Velodrom w Berlinie złoty medal Mistrzostw Europy w wyścigu punktowym elity.

Nad startem tej dwójki patronat objęła Kasa Zdrowia AOK Nordost, która oferuje ubezpieczenie zdrowotne również dla wielu klientów z Polski pracujących lub mieszkających w Niemczech.

Jako partner zdrowotny SIX DAY czujemy się zaszczyceni, że dwóch tak utalentowanych zawodników, którzy odnieśli już duże sukcesy na arenie międzynarodowej, będzie reprezentować nasze barwy – przekazał naszej redakcji Marek Rydzewski, dyrektor kasy, a przy okazji wielki pasjonat kolarstwa.

Alan Banaszek i Szymon Krawczyk to nie jedyni Polacy, którzy pojawią się na torze podczas tych zawodów. W rywalizacji elity wystąpią również Adam Teklinski, Daniel Staniszewski oraz Wojciech Pszczolarski.

Six Day Berlin 2018 potrwa od 25 do 30 stycznia 2018 roku. Szczegółowy program zawodów oraz bilety dostępne są na sixday.com/berlin.

Konkurs!

Jeśli chcecie zobaczyć na żywo wyścigi kolarzy? Dzięki współpracy portalu Slubice24 z Kasą Chorych AOK Nordost mamy dla was trzy podwójne wejściówki na rodzinną niedzielę. Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • login z portalu,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "AOK".
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Zasada - kto pierwszy, ten lepszy. Wyniki podamy jeszcze dziś!

Komentarze   

#1 Redakcja Słubice24.pl 2018-01-24 17:36
Zaproszenia na imprezę otrzymują:

- daniel1283
- maromk
- asdasd

Informacje o sposobie odbioru zaproszeń został przesłane na podane w zgłoszeniu dane kontaktowe.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.