Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jak to jest z tą czystością w Słubicach? Regularnie dostajemy od was fotki brudnych zakątków i zalegających w różnych miejscach śmieci. Gdy otrzymaliśmy kolejną porcję zdjęć, tym razem z ul. 1 Maja, postanowiliśmy zapytać was o ocenę.

smieci slubice

Na przestrzeni ostatnich miesięcy temat czystości był poruszany wielokrotnie na profilu facebookowym Słubice24 oraz forum dyskusyjnym. Poniżej linki do kilku wybranych wątków, do których przejrzenia oczywiście zachęcamy.

Słubice to brudne miasto
Posprzątali Zielone Wzgórza
Brudna ul. 1 Maja
Apel do fachowców od remontów
Zaniedbane śmietniki w Słubicach
Porzucone śmieci nad Odrą
Brzegi Odry i park za dużym bazarem to śmieciowisko
Uwaga podrzucają śmieci

Należy przy tym pamiętać, że utrzymanie czystości na terenie miasta to sprawa nieco bardziej złożona, co w trakcie jednej z dyskusji szerzej wyjaśniał sam prezes PUK Artur Smoleński - ZOBACZ. W zależności od lokalizacji inny może być podmiot, który za to odpowiada - np. gmina, prywatny właściciel danej działki lub budynku, wspólnota, czy też zarządca drogi. A śmieci też nie biorą się znikąd - sami je w tych miejscach zostawiamy...

Zielone Wzgórza

Niezaleznie od powyższych, jesteśmy jednak ciekawi waszej subiektywnej oceny i odczucia, które macie, gdy codziennie przemierzacie Słubice np. w drodze do pracy, szkoły, lekarza czy po prostu idąc na spacer.

Zachęcamy do udziału w dyskusji i komentowania, a także głosowania za pomocą sondy dostępnej na stronie www.slubice24.pl, w której pytamy was o ocenę poziomu czystości przyjmując typową szkolną skalę (1-6). Wyniki prześlemy naszym włodarzom.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.