Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lato coraz bliżej. To odpowiedni moment, aby poszukać ofert niezapomnianych wakacji - w dobrej cenie i świetnej lokalizacji. Gdzie to zrobić? Postaw na sprawdzone biuro podróży – Reiseland. Punkt we Frankfurcie zaprasza także mieszkańców Słubic. Na chętnych czekają atrakcyjne oferty i kompleksowa obsługa po polsku.

reiseland 2018

W dzisiejszym czasach jesteśmy z każdej strony zalewani reklamami rozmaitych wakacyjnych ofert, wyszukiwarek i promocji last minute. Jak w tym gąszczu wybrać te, które są pewne, bezpieczne i nie wydrążą dziury w naszym portfelu?

Reiseland ma na to odpowiedź. To jedna z największych w Niemczech sieci biur podróży, która ma już ponad 300 oddziałów, członek prestiżowej organizacji Raiffeisen Touristik Group. Działa z powodzeniem i nieprzerwanie od 29 lat stawiając przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, za co otrzymuje najwyższe noty w niezależnych rankingach.

Z usług firmy w komfortowy i wygodny sposób mogą korzystać także nasi rodacy. Biuro podróży działa we Frankfurcie w popularnym i lubianym przez klientów z Polski centrum handlowym Spitzkrug. Na miejscu można zapoznać się z bogatą ofertą wyjazdów wakacyjnych i urlopowych – niezależnie od tego czy potrzebujesz - wyjechać do ciepłych krajów, w góry, ruszyć w rejs po oceanie czy udać się na krótki wypad za miasto.

- Dzięki posiadaniu różnorodnych ofert i naszego know-how znajdziemy dla ciebie wymarzone wakacje. Doradzimy indywidualnie uwzględniając wszystkie twoje potrzeby i wymagania. Do tego wyszukamy najlepszą cenę. Bo twoje wakacje to nasza pasja – zachęca Rene Mocho, kierownik frankfurckiego biura.

reiseland2

Biuro podróży Reiseland jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-20, a w soboty w godz. 9-18. Telefon kontaktowy: +49 335 683 690.

ZOBACZ DOJAZD

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzy na stronę: www.reiseland.de.

[reklama]

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.