Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Niższy rachunek za prąd? Możliwa próba oszustwa?! 2020/09/16 10:14 #35903

  • szunia
  • szunia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
finanse.wp.pl/oszustwa-na-prad-coraz-cze...wqD-POL3U6E7KR_qLJo4
Artykuł jest stary, ale nie dalej jak wczoraj po moim osiedlu krążył mężczyzna, który twierdził, że "należą mi się" niższe rachunki za prąd i że muszę tylko pokazać ostatnią fakturę. Nie wiem, czy to oszust, radziłabym jednak uważać, bo sprawa pachnie próbą wyłudzenia danych. Może ktoś ma więcej informacji?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Niższy rachunek za prąd? Możliwa próba oszustwa?! 2020/09/16 21:42 #35905

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Łazili kiedyś tacy co oferowali tańszy prąd. W rezultacie rachunek był tańszy ale trzeba było płacić 2 rachunki, jeden dla Enea a drugi dla oszusta. Umowa była na dwa lata, a zanim się człowiek skapnął to już było za późno na rezygnację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Niższy rachunek za prąd? Możliwa próba oszustwa?! 2020/09/26 11:54 #35918

  • asdasd
  • asdasd Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wczoraj zapukał do mnie młody chłopak, elegancko ubrany. Powiedział, ze jest z Eneii i że jakiś rachunek jest nieopłacony. . Powiedziałem, ze wszystko jest opłacone, to chciał wejść do mieszkania i zalogować się na moim laptopie, żeby mi pokazać rzekomo niezapłacone faktury. Pogoniłem tego pacjenta. Podpytałam w Eneii i otrzymałem informacje że on nich nikt taki nie chodzi, a jeżeli już to tylko żeby spisać liczniki. Sytuacja ponoć miała miejsce również w Górzycy. Proszę uważać na siebie i dać znać najbliższym a w szczególności starszym osobom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez asdasd.

Niższy rachunek za prąd? Możliwa próba oszustwa?! 2020/12/29 18:12 #36148

  • magdzia12
  • magdzia12 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
A czemu nie pójdziecie w kierunku firmy re:spect energy? Jeżeli chcecie efektywnie obniżyć rachunki za prąd, to ten dostawca będzie najlepszy. A wiecie dlaczego? Ponieważ ich prąd pochodzi z odnawialnych źródeł. Także jest ekonomiczny i proekologiczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1