Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Próba oszustwa czy jednak nie Orange światłowód ! 2020/08/18 21:12 #35828

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Dzisiaj około godziny 17 dzwoni domofon i Pani mówi że Orange wylosowało nasz blok i chce podłączyć światłowód. Po wyjściu przed klatkę stoją 3 młode Panie i dowiaduję się że chcą porobić zdjęcia przewodów, skrzynek itp. Dziwne bo przecież Tpsa kładła te kable(teraz to Onange) więc muszą mieć w dokumentacji plan budowy. Tym bardziej przy kładzeniu nowych kabli i tak stara instalacja nie ma prawie nic do rzeczy i te sprawy załatwia się inaczej. Po chwili nieufności mówię że takie sprawy załatwia się z zarządcą budynku i odsyłam je.
Trochę to dziwne i patrząc na różne oszustwa na wnuczka, policjanta czy na Amerykanina trzeba być czujnym i pytam się czy ktoś dzisiaj miał podobną sytuację.
Proszę redakcję o udostępnienia tematu też na FB, bo tam sam nie mogę zamieścić z niewiadomych przyczyn.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Próba oszustwa czy jednak nie Orange światłowód ! 2020/08/23 12:13 #35835

  • Karol2017
  • Karol2017 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Najlepiej w takiej sytuacji chyba zapytać sąsiadów czy nie wysyłali petycji o podłączenie światłowodu orange do waszego budynku. Jeżeli tak to zazdroszczę przyszłego internetu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Próba oszustwa czy jednak nie Orange światłowód ! 2020/09/08 14:25 #35878

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Stawiam na oszustwo. Orange w Słubicach jest tak nienaprawialne i tak nierozwijalne, że nic nikt z tym robił nie bedzie tylko trzepał kasiorę na tym co jest...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez yon.
  • Strona:
  • 1