Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak działacze lewicy nakłonili Kierowniczkę SANEPIDU do popełnienia przestępstwa 2021/02/14 09:47 #36268

  • gallanonim z galii
  • gallanonim z galii Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 46
  • Otrzymane podziękowania: 3
Jak działacze lewicy nakłonili Kierowniczkę SANEPIDU do popełnienia przestępstwa za które grozi kara do 8 lat więzienia?
Z pewnością zauważyliście państwo w Słubicach na mieście banery z napisem,, WARA OD CABANKI,,,, ZOSTAWCIE CABANKĘ,, o co chodzi? Otóż Nazwisko C. nosi kierowniczka słubickiego sanepidu. Słubicka lewica za pomocą takiego szantażu wymusiła na Kierowniczce Sanepidu wzięcie udziału i firmowanie swoim autorytetem udziału w nielegalnych manifestacjach nawołujących do mordowania dzieci nienarodzonych! Nieprawdopodobnie perfidny szantaż. Zmusili kobietę do złamania prawa!Tak działają takimi metodami. To są przestępcy!

Do organów ścigania: bierzecie się do roboty! czy po raz kolejny udowadniacie że stoicie na straży bezprawia!
Nie chcemy w Słubicach prokuratury czy sądu które nie podejmując czynności bronią fanatyków którzy sprowadzają zagrożenie i łamią pernamentnie prawo!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez gallanonim z galii.

Jak działacze lewicy nakłonili Kierowniczkę SANEPIDU do popełnienia przestępstwa 2021/02/14 12:32 #36269

  • damcio
  • damcio Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 2
tak jest nie chcemy w Słubicach policji i sądu i prokuratury
straż miejskiej też nie
i pożarnej straży też
i biedronek też nie chcemy
i lidla
i innych sklepów też nie chcemy
i Odrę też stąd zabierzcie bo my nie chcemy tu rzeki
i tylko chcemy żeby tu było nic
i Kononowicz na prezydenta!!!!
albo Ewa na prezydenta!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak działacze lewicy nakłonili Kierowniczkę SANEPIDU do popełnienia przestępstwa 2021/02/15 16:38 #36273

  • smyk
  • smyk Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 1
A mi proszę zabrać ulicę sprzed domu, bo nie chcę żeby jeździły blisko mnie samochody. A w ogóle to zabierzcie też te samochody, bo ich też nie chcę. No i te świecące wieczorami lampy uliczne też zabierzcie, bo widać, kto wieczorami chodzi tą ulicą. A ja nie chcę, żeby ktoś wieczorami chodził ulicą przed moim domem. Zabierzcie tę ulicę !!!
Za tę wiadomość podziękował(a): damcio

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez smyk.
  • Strona:
  • 1