Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/11/29 07:13 #14883

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
I znowu "kowal zawinił - cygana powiesili..." Jak można kazać pracodawcy płacić karę za to, że jakiś pracownik nie potrafi mordy utrzymać na wodzy i obraża innego? No, chyba, że robił to na polecenie szefa, ale nie podejrzewam. Jeśli takie mamy prawo , to mamy prawo do kitu - jeśli takie są osobiste interpretacje prawa przez JWP sędziów - to ja nie chciałbym być przez nich sądzony... :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2012/11/29 08:23 #14885

  • tajemniczy klienet
  • tajemniczy klienet Avatar
  • Gość
  • Gość
No to się narobiło !
Netto bez kierownika , ale jaja !
doczekał się biedny i uczciwy kierownik tegoż tak porządnego supermarketu ! BRAWO DLA KIEROWNIKA... szkoda tylko że go nie obciążą kosztami procesowymi i całego procesu . w końcu poczuje się jak gość którego wyrzucił z pracy.
powinny mu wpisać w świadectwo pracy paragraf i klauzurę zakazu wykonywania funkcji na podobnych stanowiskach . i aby nie mógł znaleźć pracy.....

Jednak w sądzie można wygrać !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez tajemniczy klienet.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/01/22 19:16 #15360

  • Nika2005
  • Nika2005 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja tez jestem zadowolona z netto, jeden z tanich lepszych sklepow. Dobrze prowadzony, mila obsluga, czego sie ludzie czepiacie..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/01/30 16:56 #15411

  • daren34
  • daren34 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ale się narobiło !

Ostatnio byłem wraz z zoną na zakupach w Netto a tam co widzę ? :woohoo:
bylem w szoku , dowiedziałem się że były Pan kierownik tej firmy już nie pracuje...
został zwolniony z pracy , także kilka kasjerek poleciało . hmmm dziwne jeden za wszystkich , wszyscy za jednego ... Jaka SOLIDARNOŚĆ ..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/01/31 14:05 #15419

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
ja tam nie mam nic do Netto, jedyne co bym tam zmienił to te półki pośrodku sklepu i wprowadził tak jak w innych sklepach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/02/01 11:15 #15421

  • gościu
  • gościu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jaka Mafia w Netto? Mafia w Słubicach to Jan M. pseudo Lifting wraz ze swoją bandą powiązaną z osobami z organów tutejszego wymiaru sprawiedliwości ! Zagarniają nieruchomości, mataczą, za nic mają prawo, bo są nietykalni i nie do przejścia. a jak coś nie tak to palą i zastraszają. Pamiętacie niedawny pożar Biedronki ? Sama się podpaliła :cheer: To jest Mafia !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/04/16 19:03 #16135

  • mateoo
  • mateoo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ostatnio dawno tu nie zaglądałem :-)
troszkę widzę nowych wpisów. :P
także dawno nie chodziłem do Netto na zakupy ! gdyż jak pewnie połowa Słubic wyjechała za pracą do Niemiec !
ale nie o tym chce napisać !
Ostatnio zajrzałem do Netto i cóż moje piękne niebieskie oczęta tam ujrzały :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Nie ma Pana Kierownika Pana J...., jego zastępcy Pani Joanny , także tych dwóch pań z Piekarni cóż tam się stało po całej aferze , Słyszałem iż Pan J i Pani Joanna dostały dyscyplinarki a te dwie panie zostały zwolnione hmmmm.
Jaka szkoda a taka mafia na Netto było, chociaż się coś działo teraz cisza .

Dużo nowych twarzy nowe kasjerki , kasjerzy czy to rewolucja Magdy Gesler?
jeśli tak to gratulacje Pani Magdo widać ile Netto miało za uszami :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Pozdrawiam wszystkich czytających

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/04/17 04:58 #16139

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
No i taka się fajna mafia skończyła... :( Szkoda... :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/04/17 11:59 #16143

  • vincent
  • vincent Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jaka mafia nie widziałem na parkingu zadnych aut z nr rej WPR , DW , ZS, WWL ani w sklepie nie udało mi sie napotkac jakiegos mięśniaka lub dziadka w złocie natomiast zobaczyłem tam nie winnego chłopca niski czarne włosy czerwona buzia ze wyklada towra na półki i zdaje mi sie ze jest mu ciezko nie radzi sobie stres go gryzie moze trzeba mu pomóc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/04/19 19:58 #16163

  • Kmietek758
  • Kmietek758 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 8
Ja slyszolem o tej mafi, niby lapia ludzi normalnie i wycinaja im nery, Podejrzani jezdza bialym golfem 2, podwozie wpierdala rdza, dodam, ze jest na kampslach, niby jest ich czeterech, mysle, ze policja powinna powiedziec prawde a nie zatajac fakty, aby nie bylo paniki... A wy cos zescie slyszeli o tej jatce?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/04/20 15:42 #16169

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
kmietek i vincent-wy chyba to samo ćpacie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: W Netto panuje Mafia . 2013/04/22 23:21 #16178

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11

gościu napisał: Jaka Mafia w Netto? Mafia w Słubicach to Jan M. pseudo Lifting wraz ze swoją bandą powiązaną z osobami z organów tutejszego wymiaru sprawiedliwości ! Zagarniają nieruchomości, mataczą, za nic mają prawo, bo są nietykalni i nie do przejścia. a jak coś nie tak to palą i zastraszają. Pamiętacie niedawny pożar Biedronki ? Sama się podpaliła :cheer: To jest Mafia !

O tak, słubicki wymiar sprawiedliwości jest bardzo "oryginalną" jednostką polskiego wymiaru sprawiedliwości...Warto go wypromować poza Słubicami bo aż żal, żeby taki potencjał prawny, intelektualny, marnował się w mieście powiatowym. Należałoby go pokazać nie tylko Polsce ale co najmniej Europie. Rzadko spotykane przypadki powinny przecież być słynne jak wszystko co unikatowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:W Netto panuje Mafia . 2020/02/22 12:30 #35352

  • czytelnik
  • czytelnik Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
byłem wczoraj w netto a tam kasjerka nie sprzedała stałym bywalca alkoholu i ją obrazili i co ma ona zrobić a ludzie tylko skargi piszą a nic dobrego . Żal mi się jej zrobiło ,ale gratuluje pani z Przeźmierowa wczoraj popołudniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.