Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Vectra - internet - jak działa 2015/02/04 12:36 #21623

  • Valhalla
  • Valhalla Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 8
mam vectrę w domu i w pracy, było kiedyś trochę awarii - teraz jest lepiej, rzadziej i oby w tym kierunku szli B)

tfu, tfu, tfu przez lewe ramię żeby nie zapeszyć :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vectra - internet - jak działa 2019/09/28 06:39 #34923

  • ru-dy
  • ru-dy Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
cześć, czy internet od Vectry działa stabilnie i czy osiąga prędkości deklarowane? Chciałbym zamienić multimedia na Vectrę, ale wiem że w latach poprzednich internet w Vectrze strasznie się sypał. Czy sytuacja się poprawiła?

w multimedia wszystko śmiga wzorowo i niezawodnie, w sumie przez ostatnie 6 lat nie miałem żadnego uciążliwego przestoju ani problemów z netem. Czy tak samo jewt w Vectrze, czy raczej wymiana na Vectrę to głupi pomysł?

Z multimedia muszę zrezygnować bo mam przestarzały pakiet, który na obecną chwile jest zdecydowanie zbyt drogi. W dodatku multimedia ma bardzo ubogą ofertę jeśli chodzi o kanały National Geo i podobne.

Mieszkam w okolicach małej moskwy, konstytucji 3 Maja i Osiedla Świerkowego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ru-dy.

Vectra - internet - jak działa 2019/09/28 08:48 #34924

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Mam od lat nie narzekam. Kiedyś awarie były bardzo często, a teraz rzadko coś się dzieje. Mam pakiet 50MB/s i wyciągam z niego 48-50 czyli jest super. A co do awarii które rzadko są to Vectra błyskawicznie rozwiązuje problemy więc jak coś się wydarzy to działają wzorcowo w porównaniu do konkurencji. Godziny przyjazdu technika dopasowują do klienta. Tak że jest tanio, solidnie i nawet kilka kanałów w 4K jest nadawane.
Za tę wiadomość podziękował(a): ru-dy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vectra - internet - jak działa 2019/10/03 13:43 #34944

  • ru-dy
  • ru-dy Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
dzięki za odpowiedź

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ru-dy.

Vectra - internet - jak działa 2020/08/09 08:34 #35801

  • AntonioFinn
  • AntonioFinn Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy to tylko u mnie, czy od około tygodnia wszyscy mają problemy z internetem w Vectrze? Z rana działa, później - różnie. Wieczorem zwykle internet nie działa - działa też w nocy, czasami. Modem zamiast publicznego, dostaje adres IP z puli prywatnej, jakby mięli jakieś problemy z serwerem DHCP. To już się zaczyna robić mało zabawne, zwłaszcza że płacę im mnóstwo kasy za jeden z najwyższych pakietów + extra upload.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vectra - internet - jak działa 2020/08/09 10:21 #35802

  • tjakuszewicz
  • tjakuszewicz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
Coś się ostatnio wysypuje. W zasadzie od czasu jak jakaś ekipa kładła jakiś kabel przy bloku (chyba światłowód) a potem ryła w skrzynce w piwnicy (która ostatecznie zniknęła). Od tego czasu niby wszystko działa ale o prędkości, za którą się płaci można zapomnieć. Telewizja też częściej wysiada niż wcześniej. Trzeba będzie reklamować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vectra - internet - jak działa 2020/08/11 15:06 #35812

  • Karol2017
  • Karol2017 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0

AntonioFinn napisał: Czy to tylko u mnie, czy od około tygodnia wszyscy mają problemy z internetem w Vectrze? Z rana działa, później - różnie. Wieczorem zwykle internet nie działa - działa też w nocy, czasami.

U mnie problem w marcu, kwietniu i czerwcu wyglądał podobnie. Rano stałe 100Mb/s, po 13 już od 40Mb/s w dół, a od 19 nie stabilne mniej niż 5Mb/s. Teraz prędkość pobierania chwieje się całą dobę, pingi skaczą od m.in. 60 do 100.
Według nich modernizacja ma być ukończona do końca sierpnia, ale nie był bym tego taki pewien, gdyż trwa już ponad 2 lata.
Przydałoby się, żeby Słubice zostały objęte Programem Operacyjnym Polska Cyfrowa (możliwość podłączenia światłowodów do każdego budynku w obszarze miasta)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Vectra - internet - jak działa 2020/08/13 07:40 #35814

  • AntonioFinn
  • AntonioFinn Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0

Czy to tylko u mnie, czy od około tygodnia wszyscy mają problemy z internetem w Vectrze? Z rana działa, później - różnie. Wieczorem zwykle internet nie działa - działa też w nocy, czasami. Modem zamiast publicznego, dostaje adres IP z puli prywatnej, jakby mięli jakieś problemy omegle xender z serwerem DHCP. To już się zaczyna robić mało zabawne, zwłaszcza że płacę im mnóstwo kasy za jeden z najwyższych pakietów + extra upload.

dziękuję, mój problem został rozwiązany

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Oznaczenie cytowanego tekstu dla lepszej czytelności posta.
  • Strona:
  • 1
  • 2