Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Dermatolog w Słubicach 2009/05/20 10:14 #2399

  • kamiza80
  • kamiza80 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szukam dobrego dermatologa?Moze byc prywatnie.Prosze o telefon lub adres:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kamiza80.

Dermatolog w Słubicach 2009/05/20 11:41 #2401

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
Pani Barańska ponoć jest dobra w tym, przyjmuje (chyba) obok strazy pozarnej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/05/20 12:46 #2402

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
ul.Sienkiewicza,kiedyś był tam sklep ze starociami,tak za tymi schodami gdzie przyjmują lekarze.Podobno dobra pani dermatolog:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/05/22 22:43 #2412

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
W Odnowie Biologicznej Anka przyjmuje Pan dermatolog /nie Pamiętam nazwiska/, ale mi kiedyś pomógł / tu tel. do Odnowy 95 758 23 36; niestety czasem trzeba długo czekać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/05/23 21:19 #2415

  • nerra
  • nerra Avatar
  • Gość
  • Gość
Elżbieta Barańska - przyjmuje kolo strazy na Krzywoustego 1 w czwartki od 16-17:30 nie trzeba sie rejestrowac.
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/06/16 08:27 #2554

  • NIEZADOWOLONA
  • NIEZADOWOLONA Avatar
  • Gość
  • Gość
PANI "DOKTOR" Z SIENKIEWICZA SERDECZNIE NIE POLECAM
MIMO ŻE SAMA PRZYZNAJE, ŻE NIE WIE CO JEST PRZYCZYNĄ PROBLEMU I CO TO JEST, CZYLI WYCHODZISZ Z GABINETU Z WIEDZĄ TĄ SAMĄ JAKĄ MIAŁEŚ PRZED WEJŚCIEM DO NIEGO, A I TAK STÓWĘ ZA NIC ZAPŁACIĆ MUSISZ....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/06/16 09:15 #2555

  • NIEZADOWOLONA
  • NIEZADOWOLONA Avatar
  • Gość
  • Gość
TYLKO NIECH NIKT NIE MYŚLI, ŻE CHCIAŁAM WIZYTĘ ZA DARMO....
PO PROSTU NA PIERWSZEJ WIZYCIE PANI DOKTOR PRZYPISAŁA MAŚĆ I POWIEDZIAŁA, ŻE JAK NIE POMOŻE TO MAM PRZYJŚĆ W RAMACH REKLAMACJI, ALE NIESTETY NA DRUGIEJ WIZYCIE JUŻ TEGO NIE PAMIĘTAŁA, I MIMO ŻE POPRAWY NIE BYŁO I NIC WIĘCEJ NIE WYMYŚLIŁA TO I TAK ZA WIZYTĘ SKASOWAŁA...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/06/22 15:29 #2609

  • Ja z my
  • Ja z my Avatar
  • Gość
  • Gość
diunaa napisał:

ul.Sienkiewicza,kiedyś był tam sklep ze starociami,tak za tymi schodami gdzie przyjmują lekarze.Podobno dobra pani dermatolog:)

Podobno. Jak nie bylas/es nie wypowiadaj sie lepiej.
Pani doktor sympatyczna ale niestety jezeli chodzi o fachowosc – nie polecam.

NIEZADOWOLONA napisał:

PANI "DOKTOR" Z SIENKIEWICZA SERDECZNIE NIE POLECAM
MIMO ŻE SAMA PRZYZNAJE, ŻE NIE WIE CO JEST PRZYCZYNĄ PROBLEMU I CO TO JEST, CZYLI WYCHODZISZ Z GABINETU Z WIEDZĄ TĄ SAMĄ JAKĄ MIAŁEŚ PRZED WEJŚCIEM DO NIEGO, A I TAK STÓWĘ ZA NIC ZAPŁACIĆ MUSISZ....


U mnie tez nie pomogla. Mialam problem "tylko" z suchą skora. Przepisala masc, specjalnie robiona w aptece we frankfurcie w Aptece Lenne passagen (13 Euro). Nie pomoglo. Zalecila kupno drogiego jak diabli kremu do twarzy francuskej firmy (drogi i tlusty okrutnie – nie uzywam, jak i balsam do ciala chyba 80 zl!!! tej samej firmy do kupienia takze tylko w aptece...- slaby).

Kupilam kapsulki w aptece sama Hydro-costam, i po 5 dniach skora byla aksamitna. To na tyle. Stowka za 15 min poszla. Zeby to chociaz skutecznie bylo. A tak przypadkowo sama sobie pomoglam. :S To na tyle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/06/24 15:07 #2631

  • Ania
  • Ania Avatar
  • Gość
  • Gość
Witam serdecznie
Co do dermatologa to moim zdaniem w Słubicach nie ma dobrego.
Koleżanka chciała pójść z małym dzieckiem do Barańskiej, jednego dnia umówiła się na daną godzinę - dziecko do wózka i deszcz ... nie deszcz poszła. Okazało się, ze Pani nie było, umówiła się na inny dzień na 16-stą. Zadzwoniła o godzinie 15.50 i usłyszała że Pani dr będzie ... no to dziecko do wózka i heja .... wchodzi pyta się czy Pani dermatolog już jest, na co słyszy " przecież wisi na drzwiach kartka, że Pani doktor dnia tego i tego nie przyjmuje z powodu nagłego wyjazdu". Zaryzykowała trzeci raz - umówiła się - zostawiła w razie "W" swój nr telefonu, jak wcześniej zadzwoniła jeszcze w celu upewnienia się i poszla ... po czym oczywiście posiedziała sobie godzinkę aby się dowiedzieć, że Pani doktor jednak nie dojedzie :) To koniec jej wizyt u Pani Barańskiej - ale jeśli ktoś ma cierpliwość i szczęście to może mu się trafi :)
Lekarz w Ance - skasował za 5 min wizyty 80zł, powiedział, aby użyć kremu dla dziecka na krwiaczka - po kremie skóra dziecka zrobiła się drastycznie sucha - koleżanka pobiegła natychmiast w dniu przyjmowania lekarza do Anki - i usłyszała, widocznie maść była zbędna, nie używać nic - zejdzie samo - bo to u dzieci normalne - 80zł się należy :) :)
O Pani z przychodni chyba nie trzeba się wypowiadać :)
Ja osobiście uważam za dobrego dermatologa Panią z Kostrzyna przyjmuje w przychodni " kolejarz" tylko prywatnie, ale koszt wizyty u niej to 30 zł, przy czym za kontrole już nie trzeba płacić.
Była u niej także moja znajoma i również jest zadowolona.
Plusem dla Pani z Kostrzyna jest też to, że przyjmuje prawdopodobnie codziennie i prawie przez cały dzień ( z przerwą od 14 do 16)
Nr ... tel ... wystarczy wpisać w Google dermatolog Kostrzyn i powinno się pojawić :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/11/06 11:11 #4438

  • Karol
  • Karol Avatar
  • Gość
  • Gość
Z tego co tutaj przeczytałem to rozumiem, że w Słubicach nie ma żadnego dobrego dermatologa?! Słyszałem o Pani z Kostrzyna - rzekomo dobra - niestety takich opinii od ludzi nie usłyszałem. Mam problem ze skórą - pryszczami - czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi do kogo najlepiej jest się udać. W grę wchodzi całe woj. Lubuskie. Nie chodzi mi o reklamę dermatologów, chcę po prostu pozbyć się tych wyprysków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/11/06 11:52 #4439

  • miś
  • miś Avatar
  • Gość
  • Gość
mam ten sam problem co Ty. pierwsza wizyta 30 zl i przepisala mi witaminy B5 itd. pani z kostrzyna robi powoli tzn najpierw delikatne sposoby, a pozniej co raz mocniejsze.

ale powiem Ci ze wazna jest dieta w tej calej "zabawie"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2009/11/06 14:17 #4442

  • ButterFlyLady
  • ButterFlyLady Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja jeździłam do pani dr Krieger w Aldemedzie w Zielonej Górze, pomogła mi. Dostosowuje leki do finansów pacjenta. Wizyta jest na kasę chorych. Moja znajoma jeździła do Żar, tylko że prywatnie i stosował drogie leki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2012/01/29 16:39 #11657

  • piko
  • piko Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy jest w Słubicach gabinet dermatologiczny oprócz tego na Mickiewicza ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2012/01/29 19:52 #11661

  • saszka
  • saszka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 8
Kiedyś w Odnowie przyjmował dr.Król z Zielonej Góry ale nie wiem czy jeszcze przyjmuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dermatolog w Słubicach 2012/01/30 11:08 #11672

  • piko
  • piko Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
dzięki za informacje :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3