Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/11/25 11:23 #31175

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19
@Genowefo Pigwo, tak słabo mnie cenisz? Ja bym na miejscu Szanownego Forumowicza obawiał się raczej o Wasze jutro.

Trudno będzie zgonić całą winę za niebagatelne przewinienia studziennego Kazimierza Góry i szemraną postawę kasztelana Tomasza Ciszewicza, na nieżyjącego już przewodniczącego Rady nadzorczej ZUWŚ Sp. z o.o.

Poza tym tak słabo mnie cenisz? Tylko kierownika? B)

Człowiekiem się jest, a kasztelanem - burmistrzem, studziennym prezesem lub kierownikiem się tylko bywa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/11/25 16:06 #31178

  • Genowefa Pigwa
  • Genowefa Pigwa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zapewniam, że gdy p. Ciszewicz będzie kandydował to ma 3 kadencję wygraną..i nie pomogą tu wylewane żale (są odpowiednie organy do załatwiania takich spraw a nie forum publiczne ).
Tak swoją drogą to żal mi Pana.. ambicje wielkie, wykształcenie i nici z kariery :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/11/27 10:06 #31201

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19
@Genowefo Pigwo.
Nie wątpie w to, że są odpowiednie organy do załatwiania takich spraw, tylko nie w Słubicach. Forum jest także formą wyrażania własnego zdania i dokumentów. Skoro uważasz Szanowny Forumowiczu, że pomawiam kogoś lub znieważam osoby publiczne, to złóż stosowne zawiadomienie w tej sprawie.

Jaką instytucją i osobą publiczną był i jest piastujący najwyższe stanowisko w Gminie kasztelan Tomasz Ciszewicz? Co zrobił od czasu posiadania informacji m. in. o kradzieżach paliwa? Skwitował, że każdy "coś kręci na boku [...], jeden pije", itp.

Dla kasztelan ważniejsza była opinia słowna o członku Rady nadzorczej, niż dokumenty o kradzieżach? Całość nagrania możesz sobie Szanowny Użytkowniku sam przesłuchać pod tym linkiem nagranie członka Rady nadzorczej z kasztelanem Tomaszem Ciszewiczem

Przecież jako transparentny właściciel i dobry gospodarz z pewnością pilnuje interesów. Czyich? Gdzie on był jako burmistrz, gdy został poinformowany pismenie przez członka Rady nadzorczej o nieprawidłowościach w jego, bądź co bądź, firmie zarządzanej przez studziennego Kazierza Górę?

Z faktami się nie dyskutuje. B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez HMR.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/11/27 12:00 #31204

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
Same balaniuki :blush:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/11/28 10:22 #31218

  • dziunia31
  • dziunia31 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 6

lbaczynska napisał: Widzisz znowu widać jak na dłoni , że mataczysz. Wcześniej wrzuciłeś mapkę, także z innymi działkami ale przy drodze gminnej. Teraz już zrobiło się tylko dwie działki przy drodze prywatnej ale tylko z wodociągiem 68 m

Po sprawdzeniu na stronach geoportalu widać jak na dłoni, że działki, o których pisze @hmr to są m. in. te 2 działki, wskazane na tej mapce.
Instalacja wody lub jak inni piszą sieć i przyłącza wodny zaczynają się w ul. Witosa i przechodzą po różnych działkach.

lbaczynska napisał: Stawiam pytanie:
1. Czy ta inwestycja została w pełni zrealizowana (zapłacona) przez prywatnego inwestora?
2. Czy za włączenie do sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej została wystawiona jakakolwiek faktura przez studziennego Górę?
3. Co na to kasztelan Ciszewicz słynny geodeta?

Chodzi o te działki budowlane.
B) B)

Przecież to są te działki na górze mapkli.

@lbaczyńska nie umie czytać z mapki. Wróć do gimnazjum Misiaczku :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dziunia31.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/11/28 10:43 #31219

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19
@lbaczyński robię wyjątek i co na to Szanowny Forumowicz?

Gwoli przypomnienia, inwestorem i zarazem zleceniodawcą dla ZUWŚ Sp. z o.o. była osoba prywatna (a przypominam, że nie było żadnego zlecenia dla firmy kierowanej przez studziennego Kazimierza Góra).

Zatem prace te wykonywał ZUWŚ Sp. z o.o. i rozliczył jako zadanie własne.
Jeśli to nie są te działki wchodzące w zakres prac budowalnych wg pozwolenia na budowę, to co?

Pozdrawiam :evil:

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez HMR.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/11/29 08:37 #31244

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
HMR
nurtuje mi czy ten tajemniczy pan Marek czy to nie pan Marek P. z Pl.Wolności ???????????? B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/12/03 19:58 #31303

  • dziunia31
  • dziunia31 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 6

jadziahej napisał: Same balaniuki :blush:

Ja nazwałabym właśnie tak (patrz wiersz wyżej) Wasze postępowanie w tematycznej sprawie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/12/07 17:30 #31355

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19
[quote="lbaczynska" post=31155 B)[/quote] Jeśli faktycznie wyjdzie , że były jakieś przekręty w ZUŚW, to ty też byłeś za nie odpowiedzialny, i też ukrywałeś pewne sprawy. Jeśli rada nadzorcza wie o pewnych nieprawidłowościach i tego nie ujawnia, to wtedy tylko ona może odpowiadać za te nieprawidłowości i ten kto się tego dopuścił.
Myślę też , że jakbyś faktycznie coś miał udokumentowane, dawno byś poleciał do prokuratury, i jakby dowody na to wskazywały to nikt by tej sprawie łba nie urwał. Jak dla mnie to na razie nic nie masz udowodnione. To są tylko jakieś tam poszlaki, które można różnie interpretować i wyciągać z nich różne wnioski.[/quote]
Niewątpliwie, rzadko Szanowny Forumowiczu @lbaczyńska (-ski) zgadzasz się z "jakimiś przekrętami" w ZUWŚ Sp. z o.o. Ciszę się niezmiernie.

Wiedz proszę, że jeśli ukrywałem pewne sprawy, a nie miało to miejsca, to mogę ponieść za nie pełną odpowiedzialność. Jestem gotowy. Tylko czy gotowi są ci wszyscy, którzy przyczynili się bezpośrednio do takiego stanu?

Co się jednak stanie jeśli Rada nadzorcza ZUWŚ Sp. z o.o., a raczej jej część - dwaj profesjonalni, jak to siebie nazywają wybiórczo adwokaci, mogli robić wszystko, aby pewne informacje nigdy nie ujrzały światła dziennego?

Podobną postawę skrytożercy - ukrywającego niewygodne fakty pełnił studzienny Kazimierza Góra , który zatajał ów nieprawidłowości. Ciekawe, że kasztelan Tomaszu Ciszewicz wiedział, ale nie powiedział, a to było właśnie tak.

@lbaczyńska (-ski) co zrobisz, gdy to wszystko o czym dotychczas napisałem w tematycznym zagadnieniu będzie prawdą?

Pochwal się co wiesz o "urwaniu łba sprawie". Z faktami się nie dyskutuje, ale dla Ciebie Szanowny Forumowiczu, to tylko "poszlaki". Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez HMR.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/12/08 16:59 #31376

  • Genowefa Pigwa
  • Genowefa Pigwa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja tam szanuję naszego Burmistrza i p. Górę :P A kto mi zabroni :laugh: I nie wierzę w to co piszesz HMR, bo gdyby to wszystko było prawdą to obaj już dawno widzieliby świat w kraciastych barwach :P Więc może skończmy ten przynudnawy wątek bo Święta idą :lol: Trzeba się radować, czego wszystkim życzę, a życie jest zbyt krótkie, żeby zajmować się takimi pierdołami! Więc WESOŁYCH ŚWIĄT :) :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/12/18 07:58 #31438

  • dziunia31
  • dziunia31 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 6

Genowefa Pigwa napisał: Ciszewicz będzie kandydował to ma 3 kadencję wygraną..i nie pomogą tu wylewane żale (są odpowiednie organy do załatwiania takich spraw a nie forum publiczne ).

Nikt nikomu nie żałuje startować nawet do Powiatu, Sejmu czy na Prezydenta. Najważniejsze jest to, żeby takie złodziejstwo i niegospodarność w ZUWŚ została w pełni wyjaśniona, a nie zamieciona pod przysłowiowy dywan.
Co do tych "odpowiednich organów", to prawo nie jest równe i takie samem dla wszystkich.
Wesołych Świat :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/12/19 09:18 #31454

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19

Genowefa Pigwa napisał: A ja tam szanuję naszego Burmistrza i p. Górę :P A kto mi zabroni :laugh: I nie wierzę w to co piszesz HMR, bo gdyby to wszystko było prawdą to obaj już dawno widzieliby świat w kraciastych barwach :P Więc może skończmy ten przynudnawy wątek bo Święta idą :lol: Trzeba się radować, czego wszystkim życzę, a życie jest zbyt krótkie, żeby zajmować się takimi pierdołami! Więc WESOŁYCH ŚWIĄT :) :) :)

Co racja to racja. Dlaczego jeszcze jaś nie pan (ujący) kasztelan Tomaszu Ciszewicz, czy chociażby opisywany studzienny Kazimierzu Góra nie złożyli zawiadomienia w stosunku do opisywanych faktów? Przecież na łamach "Gazety Lubuskiej" szumnie zapowiadali takie salwy, a tutaj klopsik. :woohoo:

Spytaj się swoich kolegów dlaczego w ławach miejskich spółek zasiadają byli prokuratorzy. Ręka rękę myje. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2017/12/19 09:20 #31455

  • HMR
  • HMR Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 164
  • Otrzymane podziękowania: 19
Zapraszam w styczniu 2018 na stronę WWW.JAWNESLUBICE.PL , gdzie zostaną upublicznione kolejne nagrania. Na kogo tym razem wypadnie? Na tego bęc.

Wesołych Świąt

:laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2018/01/15 07:17 #31715

  • dziunia31
  • dziunia31 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 6
I nastała cisza...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NIK w ZUWŚ Sp. z o.o., a trzecia kadencja burmistrza Ciszewicza 2018/05/17 15:24 #32873

  • dziunia31
  • dziunia31 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 97
  • Otrzymane podziękowania: 6
Czy może sprawa się już rozwiązała?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.