W miniony weekend w Ośnie Lubuskim odbyły się zawody triathlonowe w których startowało wielu słubiczan. Nasi "ludzie z żelaza" spisali się bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca na podium.

Zawody nad jeziorem Reczynek organizowane przez Stowarzyszenie Morsy Ośno Lubuskie odbyły się już po raz trzeci. Na starcie stanęło blisko 130 uczestników, którzy mieli do zaliczenia 400m pływania, 12km jazdy na rowerze górskim i 2,5km biegu.

Do sportowej rywalizcji przystąpiło także wielu zawodniczek i zawodników ze Słubic. Najlepiej spisali się reprezentanci lokalnej grupy sportowej FSL Verus AOK.pl Team, których łupem padły aż trzy miejsca na podium.

W klasyfikacji generalnej drugie miejsce zajął Mateusz Kozinoga, a zaledwie 3 sekundy za podium uplasował się Krzysztof Murdza. Grzegorz Ulanowski i Marek Hubko, którzy w "generalce" także byli w pierwszej dziesiątce, wywalczyli podium w kategorii powyżej 40 lat zajmując odpowiednio 2 i 3 lokatę.

Szczegółowe wyniki oraz miejsca wszystkich naszych zawodników można zobaczyć w oficjalnym komunikacie z zawodów udostępnionym przez organizatora.