Po zwycięskiej dla naszych drużyn inauguracji rozgrywek A klasy, kolejne mecze w wykonaniu piłkarzy ze Słubic nie były już tak udane. SKP Słubice przegrała na wyjeździe z Celulozą Kostrzyn 2:4, natomiast Polonia Słubice u siebie zremisowała z KS Nowiny Wielkie 2:2.

Blisko niespodzianki było w Kostrzynie, gdzie do przerwy jedną bramką prowadziła ekipa SKP, jednak w drugiej części meczu gospodarze wykazali się świetną  skutecznością strzelając aż 4 gole. Strzelcy bramek dla SKP: Maciej Bartczak (34') i Łukasz Kozyra (69'),

W meczu Polonii również nie brakowało dramaturgii. Dwukrotnie na prowadzenie wychodzili goście, jednak poloniści za każdym razem doprowadzali do wyrównania. Za pierwszym razem po bramce samobójczej 15 minucie, a drugie trafienie pieczętujące remis wykonał Radosław Kamiński w 88 minucie meczu.

Trzecie ligowa kolejka już w najbliższy weekend. SKP Slubice uda się 30 sierpnia do Drzeńska na mecz z tamtejszym Chrobry, natomiast Polonia dzień później spotka się także na wyjeździe z Różą Różanki