W ubiegłą niedzielę na basenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody pływackie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów.

Dla dzieci z klas I-IV organizatorzy przygotowali trzy konkurencje tj. bieg w wodzie na czas, pływanie na desce oraz pływanie pod wodą na odległość, które były rozgrywane w najpłytszym basenie. W pierwszej konkurencji najlepiej poradziła sobie Maja Szurka, w dwóch pozostałych zwyciężył Tomasz Kozłowski.

Następnie rozegrano wyścigi na 25 m dla dziewcząt i chłopców z klas V-VI. Wśród dziewcząt zwyciężyła Nikola Jabłońska, a wśród chłopców najlepszy był Igor Znajkiewicz.

Głównym punktem programu były otwarte wyścigi na 50 i 100 metrów. Na dystansie 50 metrów stylem dowolnym zwyciężył Kamil Siejkowski, w stylu klasycznym Wojciech Sztokdrajer, a w grzbietowym ponownie Kamil Siejkowski. Na dystansie 100 metrów najlepiej poradził sobie Rafał Borowiak.

Po zakończeniu rywalizacji organizatorzy wręczyli najlepszym zawodnikom dyplomy i puchary.