Polonia Słubice (IV liga) zremisowała na własnym stadionie z Tęczą Krosno Odrzańskie 1:1, natomiast Odra Pławidło (B klasa) wygrała na wyjeździe 8:2 z Wartą Kołczyn.

Na stadionie w Słubicach emocji nie brakowało, bo to rywale z Krosna jako pierwsi zdobyli bramkę, zaskakując tuż po przerwie naszych piłkarzy. Poloniści wyrównującego gola zdobyli w 70 minucie, ale więcej bramek w meczu już nie padło i oba zespoły podzieliły się punktami. Polonia Słubice zajmuje obecnie trzecia lokatę w tabeli ze stratą pięciu punktów do lidera ze Szprotawy.

Z kolei Odra Pławidło urządziła sobie ostre strzelanie w Kołczynie. Piłkarze z Pławidła od samego początku spotkania zdominowali graczy Warty, czego wynikiem było aż osiem goli. Tym samym podopieczni Krzysztofa Ryłko nadal liczą się w walce o awans do A klasym, zajmując aktualnie drugą lokatą w ligowej tabeli.

Polonia Słubice - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1 (0:0). Bramka dla Polonii: Alex 70'.

Warta Kołczyn - Odra Pławidło 2:8 (0:3). Bramki dla Odry: Haręzga 27’, 50’, Peterwas 8’, Makuchowski 43’, Chojncaki 55’ (karny), Sienkiewicz 69’, M. Tyszkiewicz 86’, Kwaśniewski 88’.