Kolejny udany mecz w wykonaniu SKP Słubice. Tym razem białoniebiescy pokonali na własnym boisku Juwenią Boczów 4:0.

SKP Słubice

Spotkanie odbyło się 1 września na stadionie SOSiR w Słubicach. Pierwsze pół godziny gry było bez bramek, ale końcówkę pierwszej połowy słubiczanie mieli zabójczą. Pierwszego gola zdobył w 33’ Patryk Krasiński, a kilka minut później drugie trafienie dołożył Mateusz Zając. Na tym jednak nie poprzestali. Tuż po rozpoczęciu 1 połowy kolejną bramkę zanotował wspomniany M. Zając, a wynik meczu na 4:0 ustalił w 65’ Przemysław Mól.

Podczas spotkania kontynuowana była zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację byłego trenera SKP Krzysztofa Ryłko (o jej efektach więcej już niebawem).

SKP Słubice – Juwenia Boczów 4:0 (2:0). Bramki: Patryk Krasiński (33'), Mateusz Zając (40', 47'), Przemysław Mól (65').

Skład SKP: Michał Mosica, Andrzej Drabiec, Bartek Tomków, Piotr Łogiński, Dominik Gaudyn (67' Konrad Olejnik), Marcin Bulcewicz (74' Mateusz Zieliński), Dawid Żurawski, Patryk Krasiński (82' Robert Rommel), Przemek Mól (67' Tomek Frąckowiak), Dawid Szczeciński (82' Norbert Polowczyk), Mateusz Zając (74' Dawid Rękawiecki).

Po 3 kolejkach SKP Słubice ma 7 punktów i jest na 3 miejscu w tabeli A klasy. Kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe, odbędzie się 8 sierpnia o godz. 17. Rywalem SKP będzie FC Kursko.

Komplet wyników i tabela na stronie skpslubice.futbolowo.pl.