Słubice: 11 grudnia 2019   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Ośno Triathlon Weekend po raz ósmy!

Już po raz ósmy miłośnicy aktywnego trybu życia spotkają w Ośnie Lubuskim podczas triathlonowego weekend. Na zawodników i kibiców czekają dwa dni pełne sportowych wrażeń i dodatkowych atrakcji. Spóźnialscy mogą się jeszcze zapisać.

Triathlon Ośno

Ośno Triathlon Weekend to jedna z najważniejszych imprez sportowych w Ośnie Lubuskim i całym powiecie słubickim. Co roku przyciąga zawodników nie tylko z naszego regionu, ale i całej Polski. Za powstanie i rozwój imprezy odpowiada stowarzyszenie Morsy Ośno Lubuskie, a od dwóch lat trud organizacyjny wzięła na swoje barki Ruchowa Akademia Zdrowia ze Szczecina.

W tym roku triathlonowa tradycja została podtrzyma i w dniach 10-11 sierpnia nad jeziorem Reczynem ponownie zobaczymy emocjonującą rywalizację. Impreza potrwa dwa dni, w trakcie których odbędą się aż 3 wyścigi indywidualne: crosstriathlon, 1/4 i 1/8 Ironmana. Będą także zmagania drużynowe, w tym sztafeta rodzinna, w której mogą brać udział także najmłodsi.

Na najlepszych triathlonistów, także w poszczególnych kategoriach wiekowych, czekają statuetki i dyplomy, a każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Będzie również losowanie nagród wśród wszystkich startujących.

Ośno Triathlon Weekend

Centrum imprezy tradycyjnie będzie amfiteatr nad Reczynkiem, gdzie stanie triathlonowe miasteczko. Tam zostaną zlokalizowane start, meta i strefa zmian. Dzięki temu kibice będą mogli w komfortowy sposób obserwować rywalizację na pływackiej, rowerowej i biegowej trasie.

Zainteresowanych imprezą zapraszamy na stronę internetową osnotriathlonweekend.pl. Znajdują się tam szczegółowe informacje o zawodach, regulamin oraz program minutowy.

Mamy też dobrą informację dla spóźnialskich, którzy nie zdążyli wcześniej się zapisać. Będą mieli taką okazję w dniu zawodów, trzeba się jednak liczyć z wyższą niż wcześniej opłatą startową.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama