Słubice: 11 grudnia 2019   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Wędkarze powalczą o puchar Norwega


Słubiccy wędkarze mają ostatnio bardzo napięty grafik! Przed nimi kolejne wędkarskie polowanie. Koło PZW nr 2 i Stolarnia „Norweg” zapraszają do udziału w nocnych zawodach gruntowych parami. Do najlepszych trafi „Puchar Norwega”.

Nocne wędkowanie

Zawody gruntowe „O Puchar Norwega” odbędą się na Odrze, na wysokości os. Krasińskiego. To już czwarta edycja tych zawodów.

Wędkarze będą rywalizować parami, zgodnie z RAPR, na żywej rybie. Dlatego muszą mieć ze sobą siatkę ze sztywnymi obręczami (3,5 m) do przechowywania ryb w dobrej kondycji.

W zawodach obowiązuje wymiar ochronny łowionych ryb – 20 cm. Z łowienia wyłączone są: sum, szczupak, sandacz, boleń i ukleja.

Jak będą przebiegać zawody?

Zbiórka uczestników 20 lipca na pierwszym zjeździe za byłym czwartym dołkiem (znak graniczny nr 497) o godz. 17.

Do 17.30 potrwa omówienie regulaminu i rozdanie prowiantu, zaraz potem wszyscy udadzą się na stanowiska. Początek wędkowania zaplanowano na godz. 19, a koniec – na 7 rano.

Do 7.45 będzie czas na zważenie ryb na stanowiskach. Około godz. 8 rozpocznie się wspólny posiłek i dekoracja zwycięzców.

Zapisy

Zapisy do19 lipca prowadzi skarbnik Koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją”, tel. 507 097 707. Przy zapisie wpłata dobrowolna na statutową działalność koła – 60 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama