Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Słubice24.pl Wiadomości Sport Bieg bez granic już w ten piątek! Można się jeszcze zgłosić
reklama

Bieg bez granic już w ten piątek! Można się jeszcze zgłosić

Miejskie Święto Hanzy to nie tylko koncerty. To także imprezy sportowe, a przede wszystkim tradycyjny już „Bieg bez granic – Lauf ohne Grenzen”. Po raz 4. na nietypowym dystansie 1/3 maratonu zmierzy się ponad 250 osób.

bieg bez_granic_001

Impreza jak co roku jest organizowana wspólnie przez Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Związek Sportowy we Frankfurcie pod szyldem niemieckiej kasy chorych AOK.

Jeden bieg - dwa kraje

Bieg odbędzie się 12 lipca. Tym razem start i metę zaplanowano na słubickim stadionie, ale trasa biegu będzie przebiegać ulicami Słubic i Frankfurtu, w tym oczywiście przez most na Odrze, co jest jednym z najatrakcyjniejszych elementów wydarzenia. Półmetek będzie na Stadionie Przyjaźni pod drugiej stronie Odry.

Dokładny plan trasy: Słubice - stadion SOSiR, ul. Sportowa, ul. 1 Maja, most graniczny, Frankfurt - Słubicer Straße, Schulstraße, Mauerstraße, Oderpromenade, Marina Winterhafen, Karl-Ritter-Platz, Berliner Straße, Karl-Marx-Straße, Logenstraße, Uferstraße, Ziegenwerder, Stadion der Freundschaft und Freizeitpark „Hermann Weingärtner“, Anger, Leopoldufer, Logenstraße, Słubicer Straße, Słubice - most graniczny, ul. 1 Maja, ul. Sportowa, stadion SOSiR.

Zapisy wciąż możliwe

Zapisy drogą internetową zostały już zamknięte, ale spóźnialscy mają szansę zapisać się jeszcze w dniu imprezy. Na uczestników czeka bogaty pakiet startowy (z okolicznościową koszulką) i atrakcyjne nagrody w wielu kategoriach wiekowych (w sumie jest ich 6 plus kategoria open (KiM). Opłata startowa jest już niestety 2 x droższa niż wcześniej i wynosi 100 zł.

Kto pobiegnie?

Bieg bez granic


W gronie startujących zobaczymy m.in. naszego utalentowanego triathlonistę Rafała Borowiaka, biegające panie z Czasu Apokalipsy. Będzie wielu biegaczy z Frankfurtu i całej Brandenburgii. Nie zabrakło gości z bardziej odległych zakątków Polski, m.in. Kędzierzyna-Koźla, Poznania czy Katowic. Pełna lista startowa dostępna jest TUTAJ.

Szczegółowe informacje (w tym m.in. zasady odbioru pakietów) można znaleźć w załączonym regulaminie. POBIERZ REGULAMIN

Rozpoczęcie "Bieg bez granic – Lauf ohne Grenzen" zaplanowano o godz. 19.30. Zapraszamy do kibicowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama