Słubice: 11 grudnia 2019   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
Słubice24.pl Wiadomości Sport Pierwszy wędkarski Memoriał im. Krzysztofa Gancarza
reklama
reklama

Pierwszy wędkarski Memoriał im. Krzysztofa Gancarza

To będą wyjątkowe zawody spinningowe. Koło PZW nr 2 zaprasza do udziału w pierwszej odsłonie Memoriału im. Krzysztofa Gancarza, zmarłego w maju pracownika Urzędu Miejskiego i członka tego koła.

gancarz

- K. Gancarz był członkiem naszego koła. Trudno się nam pogodzić z jego śmiercią, tym bardziej, że był niezwykle uczynny, młody i zdolny. Nie możemy już nic dla niego zrobić, tylko zachować o nim pamięć – powiedział naszej redakcji Bogdan Hryniewicz, sekretarz koła.

Dlatego właśnie zarząd podjął decyzję, żeby zorganizować cykl zawodów poświęconych K. Gancarzowi - jako memoriał jego imienia. Pierwsze z nich odbędą się już 7 lipca na Odrze w Kunicach. W otwarciu memoriału weźmie udział m.in. żona zmarłego.

Zbiórkę zaplanowano o godz. 7:00 na główce strategicznej. Zawody rozpoczną się o godz. 7:30 i potrwają do 13:30. Pół godziny później zostanie zamknięta waga, następnie odbędzie się wspólny posiłek, podczas którego zostaną omówione wyniki. Zwieńczeniem imprezy będzie dekoracja zwycięzców.

Zapisy już ruszyły i potrwają do 5 lipca. Prowadzi je skarbnik koła w sklepie wędkarskim „Pod Akacją”, tel. 507 097 707. Przy zapisach organizatorzy zachęcają do dobrowolnej wpłaty na statutową działalność koła w wys. 30 zł.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama