Słubice: 20 października 2019   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Słubice24.pl Wiadomości Sport Jedynka powalczy w krajowym finale szkolnych rozgrywek
reklama

Jedynka powalczy w krajowym finale szkolnych rozgrywek

To będzie ostatnia impreza w tym sezonie, ale jakże ważna! Reprezentacja SP 1 Słubice znalazła się w gronie 16 najlepszych szkół w Polsce. Dziewczęta czeka trzydniowa batalia w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej (rocznik 2006 i młodsze).

jedynka glucholazy

Podopieczne trenera Jerzego Grabowskiego wywalczyły sobie przepustkę do finałów wygrywając tegoroczne rozgrywki szkolne w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W finałowej batalii pokonały drużyny SP 14 w Zielonej Górze, PSP 7 w Żaganiu oraz SP w Lubrzy.

Teraz czas na zmierzenie się z najlepszymi szkołami w Polsce. Słubicka Jedynka dwukrotnie grała już w tych finałach (w 2016 i 2017 roku) i dwukrotnie zajmowała 11 miejsce. Czy tym razem naszym szczypiornistkom pójdzie lepiej?

- Spróbujemy poprawić ten wynik, ale będzie bardzo ciężko, bo to na turnieju zagra ścisła czołówka krajowa. Trzymajcie za nas kciuki – mówi J. Grabowski.

30 maja on i jego podopieczne udali się w podróż do Głuchołazów, gdzie odbędzie się finał. Impreza potrwa do 2 czerwca. O występach SP 1 Słubice będziemy oczywiście informować.

Poniżej lista zespołów, które biorą udział w zawodach.

jedynka glucholazy_lista
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama