Słubice: 17 sierpnia 2019   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
reklama
reklama

Jedynka powalczy w krajowym finale szkolnych rozgrywek

To będzie ostatnia impreza w tym sezonie, ale jakże ważna! Reprezentacja SP 1 Słubice znalazła się w gronie 16 najlepszych szkół w Polsce. Dziewczęta czeka trzydniowa batalia w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej (rocznik 2006 i młodsze).

jedynka glucholazy

Podopieczne trenera Jerzego Grabowskiego wywalczyły sobie przepustkę do finałów wygrywając tegoroczne rozgrywki szkolne w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W finałowej batalii pokonały drużyny SP 14 w Zielonej Górze, PSP 7 w Żaganiu oraz SP w Lubrzy.

Teraz czas na zmierzenie się z najlepszymi szkołami w Polsce. Słubicka Jedynka dwukrotnie grała już w tych finałach (w 2016 i 2017 roku) i dwukrotnie zajmowała 11 miejsce. Czy tym razem naszym szczypiornistkom pójdzie lepiej?

- Spróbujemy poprawić ten wynik, ale będzie bardzo ciężko, bo to na turnieju zagra ścisła czołówka krajowa. Trzymajcie za nas kciuki – mówi J. Grabowski.

30 maja on i jego podopieczne udali się w podróż do Głuchołazów, gdzie odbędzie się finał. Impreza potrwa do 2 czerwca. O występach SP 1 Słubice będziemy oczywiście informować.

Poniżej lista zespołów, które biorą udział w zawodach.

jedynka glucholazy_lista
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama