Słubice: 18 sierpnia 2019   |   Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
reklama
reklama

Znamy spinningowych mistrzów Słubic (wyniki)

Za nami spinningowe mistrzostwa Koła PZW nr 2 w Słubicach, które odbyły się w 2 turach. Najlepszymi okazali się Piotr Koprowski wśród panów oraz Andżelika Piechowiak wśród pań.

spinning mistrz
To oni byli najlepsi w mistrzostwach

Pierwsze łowienie odbyło się 1 maja w rejonie główki strategicznej niedaleko Kolonii Lubusz, a drugie 5 maja na wysokości Rybocic, oczywiście na Odrze. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 36 uczestników, w tym 4 kobiety.

Walka o podium była bardzo zacięta. Były niespodziewane awanse i spektakularne spadki, co po raz kolejny potwierdziło, że wędkarstwo jest bardzo nieprzewidywalne i trzeba mieć przy nim sporo szczęścia.

Po podsumowaniu dwóch tur okazało się, że najlepszy w całej stawce był Piotr Koprowski. Tuż za nim uplasował się Ariel Pawelczyk, a podium zamknął Dariusz Krakowiak.

ariel rybki
Ariel Pawelczyk i jego dwa okazy

Nad Odrą łowiły także panie. Wśród nich pierwsze miejsce zajęła Andżelika Piechowiak, druga była Stefania Karbowiak, a trzecia lokata przypadła w udziale Patrycji Waszkiewicz.

ZOBACZ KOMPLET WYNIKÓW

Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy, a zwieńczeniem imprezy była tradycyjna, wędkarska biesiada. Kolejne imprezy już niebawem!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama