Słubice: 18 sierpnia 2019   |   Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
reklama
reklama

Eliminacje Champions Trophy U10 w Słubicach

Przed nami kolejny turniej z cyklu Champions Trophy. Po zmaganiach rocznika U12, które odbyły się w marcu, czas na chłopców z kategorii U10. Do Słubic przyjadą uznane marki piłkarskie z całej Polski, a honoru gospodarzy będzie bronić UKS Polonia Słubice.

CHampions Trophy

Za organizacją całego cyklu stoi Adam Tesmer, piłkarski trener i działacz z Berlin United. Na europejskich boiskach zmierzą się najlepsze młode drużyny piłkarskie z całego kontynentu. Wśród nich m.in. tak uznane marki jak Manchester City, AS Roma czy Schalke 04.

Finałowy turniej odbędzie się w Austrii (Wiedeń), ale zanim do niego dojdzie trzeba przebrnąć eliminacje. Jedyny taki turniej w Polsce odbędzie się 1 maja właśnie w Słubicach. 

Kogo zobaczymy na zielonej murawie? W piłkę zagrają m.in. Gwardia Koszalin (zwycięzca eliminacji w 2018 roku), Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, UKS "Czwórka" Kostrzyn nad Odrą, Arkonia Szczecin, PMKS ZRYW Zielona Góra, Stilon Gorzów, Warta Gorzów i wiele innych, łącznie 12 drużyn.

Gospodarzem turnieju jest oczywiście UKS Polonia Słubice (dzięki temu ma już zapewniony awans do wspomnianego finału), a cała rywalizacja odbędzie się na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Impreza rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 17. Wstęp wolny, zapraszamy do kibicowania!

ZOBACZ PLAN GIER
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama