Słubice: 19 października 2019   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama

Puchar Zająca pojechał do Gorzowa

W wielki tydzień swoją imprezę mieli także tenisiści stołowi. 19 kwietnia rywalizowali w turnieju o Puchar Zająca. Wydarzenie miało rangę otwartych mistrzostw Słubic.

puchar zajaca_podium

Impreza odbyła się w hali Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziało aż 21 osób – nie tylko ze Słubic, ale również z Łagowa, Gorzowa Wlkp., Sulęcina, Słońska, Gubina, Krosna Odrzańskiego, Strzelec Krajeńskich i Cybinki.

- Uczestników podzieliliśmy na 4 grupy, z których do ćwierćfinałów awansowali dwaj pierwsi gracze. Po rundzie finałowej do wielkiego finału awansowali Roman Wączek i Jakub Dziwosz – opowiada Robert Tomczak z SOSiR-u.

Finał był bardzo zacięty i ostatecznie triumfował w nim starszy i bardziej doświadczony R. Wączek z Gorzowa Wlkp. W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się reprezentanci III-ligowych FSL Aktywnych Słubice - Marek Szupla i Mirosław Rogowski (zwyciężył ten ostatni).

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe trofea oraz nagrody rzeczowe. Odbyło się także losowanie dodatkowych nagród wśród wszystkich uczestników turnieju.

Końcowa klasyfikacja (pierwsza 10):
  1. Roman Wączek (Gorzów Wlkp.)
  2. Jakub Dziwosz (Słubice)
  3. Mirosław Rogowski (Słubice)
  4. Marek Szuplak (Krosno Odrzańskie)
  5. Maciej Cieślik (Strzelce Krajeńskie)
  6. Zbigniew Cybulski (Łagów)
  7. Grzegorz Kaszuba (Sulęcin)
  8. Daniel Czerepowski (Słubice)
  9. Robert Tomczak (Słubice)
  10. Aleksander Roziński (Gubin)
Wydarzenie było organizowane przez Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu i finansowane z Budżetu Gminy Słubice 2019.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama