Słubice: 22 sierpnia 2019   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
reklama
reklama

Europejskie gry testowe ponownie w Słubicach

Jeszcze nie opadły emocje po niedawnych eliminacjach Champions Trophy, a już dotarła do nas wiadomość o kolejnej międzynarodowej imprezie piłkarskiej, która odbędzie się w Słubicach. Pod koniec września Słubice będą gospodarzem 2. edycji europejskich gier testowych.

euro gry_testowe_bg

Za organizacją tej towarzyskiej imprezy stoi Adam Tesmer, piłkarski trener i działacz z Berlin United. W ramach "Europejskich gier testowych" na murawie stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zobaczymy najzdolniejszą piłkarską młodzież z rocznika 2008 z Polski i Europy (kategoria U12).

Rok temu w Słubicach pojawiły się tak uznane marki piłkarskiej jak m.in. Hertha Berlin, RB Lipsk, Karpaty Lwów, Austria Wiedeń i Hamburger SV. A z polskich klubów – Legia Warszawa, Pogoń Szczecin czy Śląsk Wrocław. Piłkarzy wspierał sam Łukasz Fabiański, który nagrał dla nich film motywacyjny.

Na razie organizatorzy nie zdradzili jeszcze składu drugiej edycji turnieju (trwają rozmowy z klubami), ale wiadomo już, że honoru gospodarzy – podobnie jak przed rokiem – będzie bronić UKS Polonia Słubice.

Impreza odbędzie się w dniach 27-29 września na obiektach SOSiR. O jej przygotowaniach będziemy informować na bieżąco.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama