Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Szczypiornistki zapraszają na "Handball z wąsem"

UKS Jedynka Słubice przygotował niespodziankę dla sympatyków piłki ręcznej. W najbliższą niedzielę czekają nas nie tylko kolejne emocje związane z Lubuską Ligą Młodziczek. Sympatycy, przyjaciele i sponsorzy klubu zmierzą się w towarzyskim „turnieju z wąsem”.

UKS Jedynka Słubice

Wszystko odbędzie się 17 marca w gościnnych murach Gimnazjum nr 1. Najpierw o godz. 10.00 dziewczęta z Jedynki rozegrają normalny mecz ligowy. Tym razem zmierzą się ze swoimi rówieśniczkami z GMTS Sparta Gubin.

Po meczu i chwili odpoczynku święto szczypiorniaka będzie trwać nadal. Jak co roku będzie to integracyjny turniej, w którym wezmą udział zawodniczki, rodzice, sympatycy i sponsorzy UKS-u. Portal Słubice24 jest patronem medialnym klubu, także na parkiecie zobaczymy również naszych przedstawicieli.

Turniej piłki ręcznej pod hasłem „Handball z wąsem” rozpocznie się o godz. 12:00. Impreza ma charakter otwarty, zapraszamy do przyjścia i kibicowania. Czy komuś uda się pokonać podopieczne trenera Jerzego Grabowskiego? Przekonamy się już w niedzielę.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama