Nie było niespodzianki w 7. kolejce Lubuskiej Ligi Młodziczek. UKS Jedynka Słubice pokonał na własnym boisku UKS Spartakus Zielona Góra. Dzięki zwycięstwu słubiczanki umocniły się na pozycji lidera tabeli.

jedynka spartakus_FSL

3 marca po raz kolejny hala przy Gimnazjum nr 1 w Słubicach przyciągnęła kibiców szczypiorniaka. Podopieczne trenera Jerzego Grabowskiego były faworytkami spotkania i nie zawiodły oczekiwań swoich sympatyków.

Od początku narzuciły rywalkom swój styl gry i systematycznie powiększały przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:5, dzięki czemu szkoleniowiec mógł dać pograć wszystkim zawodniczkom. Po 50 minutach gry na tablicy widniał wynik 28:15 dla Jedynki, co oznaczało kolejne zwycięstwo. Tych na swoim koncie słubiczanki mają już 7, a do końca rozgrywek zostały jeszcze 3 kolejki.

Następny pojedynek czeka ich już 10 marca, tym razem na wyjeździe. W Kowalowie zmierzą się z tamtejszą Zorzą Iskrą. Początek meczu o godz. 10:00.

UKS Jedynka Słubice – UKS Spartakus Zielona Góra 28:15 (15:5)

Skład drużyny: Wroniewicz Aleksandra (2), Rajda Iga (2), Kliszczak Paulina (6), Oleksyn Oliwia (1), Sterenczak Julia (1), Lepak Wiktoria (2), Żarnowska Julia, Kazimierska Dominika (5), Białkowska Inga, Matkowska Karolina, Tańczak Natasza (7), Różańska Julia (2), Kowalska Julia, Gancarz Klaudia (b), Heppner Marta (b), Kloc Ewa (b). Trener: Jerzy Grabowski.

Poniżej jedna z akcji w wykonaniu słubiczanek.