Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Zrób rodzinne zdjęcie i... wygraj łyżwy

Gdzie? Na lodowisku Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji! Ale nie ma to być zwykłe selfie, a specjalne, z logo Kinder Pingui – bo to właśnie ta marka jest organizatorem konkursu. W zamian za ciekawe, rodzinne fotografie w towarzystwie pingwinków, można wygrać łyżwy.

Kinder Pingui

Oprócz frajdy i aktywnego wypoczynku, teraz na lodowisku można jeszcze wygrać łyżwy. Słubickie lodowisko jest jednym z kilkudziesięciu w całej Polsce, które współpracuje z marką Kinder Pingui. To właśnie oni przekazali sympatyczne pingwinki, które pomagają najmłodszym w opanowaniu sztuki jazdy na łyżwach oraz kamizelki i kaski.

I, podobnie jak w zeszłym roku, zachęcają do zabawy na lodzie całe rodziny – i do uwiecznienia jej na zdjęciu. A te najlepsze nagradzają łyżwami.

Konkurs trwa od 7 stycznia do 17 marca. Co tydzień nagradzanych jest 10 najlepszych zdjęć. Łącznie do wygrania jest aż 100 par łyżew w dziecięcych rozmiarach.

Zdjęcia należy przesłać przez stronę: www.lodowiskakinderpingui.pl.

Słubickie lodowisko jest czynne codziennie. Tercje trwające 1,5 h rozpoczynają się o godz. 11, 13, 15, 17 i 19. W Poniedziałki i środy ostatnia tercja jest zarezerwowana dla hokeistów.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama