Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

Zrób rodzinne zdjęcie i... wygraj łyżwy

Gdzie? Na lodowisku Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji! Ale nie ma to być zwykłe selfie, a specjalne, z logo Kinder Pingui – bo to właśnie ta marka jest organizatorem konkursu. W zamian za ciekawe, rodzinne fotografie w towarzystwie pingwinków, można wygrać łyżwy.

Kinder Pingui

Oprócz frajdy i aktywnego wypoczynku, teraz na lodowisku można jeszcze wygrać łyżwy. Słubickie lodowisko jest jednym z kilkudziesięciu w całej Polsce, które współpracuje z marką Kinder Pingui. To właśnie oni przekazali sympatyczne pingwinki, które pomagają najmłodszym w opanowaniu sztuki jazdy na łyżwach oraz kamizelki i kaski.

I, podobnie jak w zeszłym roku, zachęcają do zabawy na lodzie całe rodziny – i do uwiecznienia jej na zdjęciu. A te najlepsze nagradzają łyżwami.

Konkurs trwa od 7 stycznia do 17 marca. Co tydzień nagradzanych jest 10 najlepszych zdjęć. Łącznie do wygrania jest aż 100 par łyżew w dziecięcych rozmiarach.

Zdjęcia należy przesłać przez stronę: www.lodowiskakinderpingui.pl.

Słubickie lodowisko jest czynne codziennie. Tercje trwające 1,5 h rozpoczynają się o godz. 11, 13, 15, 17 i 19. W Poniedziałki i środy ostatnia tercja jest zarezerwowana dla hokeistów.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama