Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

W Drzecinie będą skakać przez przeszkody

W ostatni weekend stycznia Rancho Drzecin zaprasza na halowe zawody w skokach przez przeszkody. Wystartują zawodnicy z Polski i z Niemiec. Jak zwykle - sportowych emocji nie zabraknie.

Rancho Drzecin

Zawody odbędą się w dniach 26-27 stycznia. Na uczestników czekają konkursy o zróżnicowanym poziomie technicznym - od klasy mini LL (60 cm) do klasy P1 (115 cm). Rywalizacja będzie odbywać się według przepisów Polskiego Związku Jeździeckiego.

Na najlepszych czekają puchary i nagrody pieniężne (pula nagród wynosi 1200 zł). Łącznie przez zostanie rozegranych 10 konkursów.

Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w zawodach – jest jeszcze na to szansa. Zgłoszenia do 20 stycznia można przesyłać na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Organizator imprezy - UKS Rancho Drzecin – zaprasza również kibiców. Udział w zawodach jest płaty, ale dla publiczności wstęp jest darmowy, przyjść i oglądać może każdy zainteresowany.

Każdego dnia rywalizacja potrwa około ośmiu godzin. Początek o godz. 9:00, przewidywane zakończenie o godz. 17:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama