Słubice: 19 września 2019   |   Imieniny: Konstancja, January
reklama
reklama

Ferie na sportowo z SOSiR-em

Jak co roku Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla uczniów sportowe propozycje na ferie. Nie ma co siedzieć przed komputerem lub telewizorem!

Lodowisko Słubice

Ferie zaczynają się już w przyszłym tygodniu. W przerwie od zajęć w szkole, która potrwa od 14 do 25 stycznia, SOSiR we współpracy z gminą Słubice zaprasza do aktywności sportowej. Ma kilka propozycji.

Zajęcia na hali sportowe

Po pierwsze, można przyjść na halę sportową przy ul. Piłsudskiego. Zajęcia sportowo-rekreacyjne, grupowe i indywidualne są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Odbywać się będą przez 2 tygodnie ferii od poniedziałku do piątku w godz. 10-14.

Darmowe lodowisko

Po drugie, na odpoczywających uczniów czeka lodowisko. Dla tych z gminy Słubice bezpłatne jest wypożyczenie łyżew i wejście na lodowisko w czasie dwóch tercji: 11-12.30 i 17-18.30 (14-27.01). Żeby skorzystać z darmowego wejścia należy pokazać legitymację szkolną lub dowód osobisty.

Turniej tenisa stołowego

Po trzecie, w czasie ferii można będzie wziąć udział w turnieju tenisa stołowego. Sprawdzić się będzie mógł każdy, turniej jest otwarty dla wszystkich chętnych. Przewidziano kilka kategorii: dziewczęta, chłopcy do lat 10 i w wieku 10-16. Zawody odbędą się 18 stycznia o godz. 10 w sali gimnastycznej na stadionie SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama