Słubice: 20 sierpnia 2019   |   Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
reklama
reklama

10 listopada rusza lodowisko!

Dobra wiadomość dla amatorów sportów zimowych, a szczególnie jazdy na łyżwach. 10 listopada oficjalnie rusza słubickie lodowisko. Same zasady korzystania z obiektu zarządzanego przez Słubicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nie zmieniły się. Jest za to niewielka podwyżka cen biletów wstępu.

Lodowisko Słubice

Przypomnijmy, lodowisko mieści się przy ul. Sportowej, tuż przy polu golfowym „Dębowa polana”. To kryty obiekt, w którym oprócz tafli o wymiarach 40x20 metrów znajdują się szatnia i wypożyczalnia łyżew. Na miejscu można naostrzyć swoje łyżwy, a także skorzystać z pingwinów, które pomogą w nauce jazdy na łyżwach (szczególnie najmłodszym).

Obok obiektu jest parking dla samochodów osobowych, na lodowisko można też wygodnie dojechać komunikacją miejską. Lodowisko jest czynne 7 dni w tygodniu w godz. 11.00-20.30.

Zasada korzystania z lodowiska opiera się o podział na tzw. tercje. W ciągu dnia jest ich pięć, trwają one 90 minut, a pomiędzy nimi jest półgodzinna przerwa techniczna. Poniżej szczegółowy rozkład tercji wraz z cenami biletów. Podane ceny dotyczą jednej, wybranej tercji.

lodowisko tercje 2015


lodowisko cennik_2018
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama