Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

W Słubicach powalczą o medale mistrzostw Polski LZS

To będzie zdecydowanie najważniejsza tegoroczna impreza lekkoatletyczna w Słubicach. W dniach 8-10 czerwca nasze miasto będzie gospodarzem Mistrzostw Polski LZS, czyli Ludowych Zespołów Sportowych.

LZS slubice

Do Słubic zjadą przedstawiciele największych klubów będących w zrzeszeniu LZS. Na murawie stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawi się także wielu reprezentantów Polski i czołowych lekkoatletów naszego kraju. W tym gronie nie zabraknie oczywiście zawodników gospodarzy, czyli Lubusza Słubice.

Sportowcy uczestniczący w mistrzostwach pojawią się w Słubicach już w piątek, ale sama rywalizacja rozpocznie się w sobotę rano i potrwa do niedzielnego popołudnia. Program zawodów jest bardzo bogaty. Kibiców czeka kilkanaście godzin emocjonujących zmagań na bieżni, skoczni i rzutni.

Najlepsze trójki w każdej konkurencji otrzymają medale oraz upominki. Za trzy najlepsze wyniki wśród kobiet i mężczyzn zostaną przyznane dodatkowe nagrody. Indywidualne wyniki będą też liczyć się do klasyfikacji zespołowej – klubu i województwa, która zajmą miejsce na podium, otrzymają pamiątkowe puchary.

Organizatorem imprezy jest Krajowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Ludowych w Warszawie we współpracy z Lubuskim Zrzeszeniem LZS, Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Lubuszem Słubice. Impreza odbywa się pod egidą m.in. Ministerstwa Sportu i Turystyki, Wojewody Lubuskiego i Marszałka Województwa Lubuskiego.

Zapraszamy do kibicowania. Szczegółowy program minutowy poniżej.

ZOBACZ PROGRAM ZAWODÓW
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama