Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Słubice24.pl Wiadomości Sport FSL Aktywni Słubice świętują awans do III ligi – wygraj zaproszenie na mecz Stali Gorzów
reklama
reklama

FSL Aktywni Słubice świętują awans do III ligi – wygraj zaproszenie na mecz Stali Gorzów

O tym, że tenisiści stołowi FSL Aktywni Słubice wywalczyli historyczny awans do III ligi pisaliśmy pod koniec kwietnia. Za nimi ostatni mecz ligowy, który nie miał już znaczenia dla układu tabeli, a przed nimi efektowne pożegnanie. Z okazji awansu zapraszają swoich kibiców na mecz żużlowy do Gorzowa.

fsl aktywni_gorzow

Dla kronikarskiego obowiązku należy przypomnieć, że w ostatnim mecz rozegranym 11 maja we własnej hali rywalem słubiczan był zespół MUKS Bocian Słońsk, w przekroju całych rozgrywek chyba ich najgroźniejszy przeciwnik. W spotkaniu o pietruszkę padł remis 9:9, ale warto dodać, że „Aktywni” zagrali bez swojego lidera Jakuba Dziwosza.

Awans do III ligi stal się faktem, a członkowie zespołu postanowili w nietypowy sposób podziękować kibicom za ich wsparcie przez cały sezon. Przygotowali 10 podwójnych zaproszeń na mecz żużlowy Cash Broker Stal Gorzów - Forbet Włókniarz Częstochowa, który odbędzie się 20 maja o godz. 20 oczywiście w Gorzowie Wlkp.

Z tej puli dwa zaproszenia trafiły do naszej redakcji. Jak je zdobyć? Należy napisać, ile meczów w tegorocznych rozgrywkach IV ligi przegrał wspomniany wcześniej lider FSL Aktywnych Słubice Jakub Dziwosz. Kibice regularnie śledzący nasz portal nie powinni mieć problemów z odpowiedzią na to pytanie.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać (oprócz odpowiedni na pytanie) imię i nazwisko, login z portalu Słubice24 oraz kontaktowy nr telefonu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama