Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Słubice24.pl Wiadomości Sport Słubice gospodarzem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szczypiorniaka
reklama
reklama

Słubice gospodarzem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szczypiorniaka

Na koniec arcyciekawego sezonu w piłce ręcznej, kibiców tej dyscypliny sportu czeka smakowity kąsek – aż trzy finały Lubuskiej Olimpiady Młodzieży odbędą się z drużynami ze Słubic. A jednego z nich nasze miasto będzie gospodarzem.

sp1 srebro
Rok temu ekipa SP1 Słubice sięgnęła po srebro

16 maja w Słubicach o medale w kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych powalczy reprezentacja SP1 Słubice. Podopieczne trenera Jerzego Grabowskiego zmierzą się z PSP Żagań, SP Lubrza oraz SP 14 Zielona Góra. Początek turnieju o godz. 10:00 (uroczyste otwarcie), a swój półfinał słubiczanki zagrają o 11:10. Mecz o I miejsce – oby z udziałem naszych zawodniczek – zaplanowano o godz. 12:30.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, bo inne nasze reprezentacje także dostały się do finałów LOM w szczypiorniaku. Chłopcy z SP1 Słubice prowadzeni przez trenera Piotra Dmuchowskiego powalczą 17 maja w Zielonej Górze. Oprócz słubiczan i gospodarzy z SP 14, w finałowym turnieju zagrają SP 7 Żagań oraz SP 6 Świebodzin.

Trzecią słubicką drużyną, która zagra w finale LOM, są dziewczęta z Gimnazjum nr 1 (trener Sławomir Jurgiewicz). Finał odbędzie się 22 maja w Żaganiu. O medale słubiczanki powalczą z PSP 7 Żagań, G2 Gubin, G-1 Świebodzin.

Trzymamy kciuki za jak najlepsze występy i co najmniej powtórkę z ubiegłego roku, kiedy to reprezentacja "Jedynki" sięgnęła po srebrno zarówno w kategorii szkół podstawowych jak i gimnazjum!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama