Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Dziś w Słubicach piłkarskie derby powiatu

Na ten mecz kibice ostrzyli sobie zęby od dawna. W 21 kolejce piłkarskiej klasy okręgowej zmierza się Polonia Słubice i Odra Górzyca. Prestiżowe derby powiatu słubickiego odbędą się tym razem w naszym mieście.

Radek Kamiński

Polonia Słubice to obecnie lider rozgrywek, a Odra Górzyca zajmuje 12 miejsce w tabeli. Rzadko jednak kiedy aktualna pozycja w rozgrywkach miała decydujące znaczenie w historii pojedynków tych dwóch klubów. Kibice nigdy nie mogli narzekać na brak emocji, walkę i zaangażowanie.

Tych z pewnością nie zabraknie i dzisiaj. Dodatkowego smaczku spotkaniu dodaje fakt, że w barwach Odry zagra wielu zawodników doskonale znanych sympatykom futbolu z niedawnych występów w słubickich klubach.

Jesienią poloniści wygrali na wyjeździe 4:0. A jak będzie 14 kwietnia? Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ul. Sportową. Początek meczu o godz. 17:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama