Słubice: 17 stycznia 2019   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Słubice24.pl Wiadomości Sport Siłacze z Rzepina walczą o medale. Oglądaj na żywo
reklama
reklama

Siłacze z Rzepina walczą o medale. Oglądaj na żywo

Panowie z Athletic Team Rzepin mają przed sobą kolejną ważną imprezę. W weekend będą rywalizować o medale Mistrzostw Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego. Nasi zawodnicy mają kilka szans na podium.

silacze zalesie

Reprezentanci ATR już nie raz udowadniali, że wiedzą o co chodzi w sportach siłowych. Mają na swoim koncie wiele medali i mistrzowskich tytułów, także w skali Europy. Tym razem powalczą na krajowym podwórku, ale z międzynarodową obsadą.

Zawodami, które w dniach 24-25 marca odbędą się w Zalesiu, otworzą tegoroczny sezon. I jak sami podkreślają, są dobrej myśli.

- Treningi naszych zawodników pokazują, że możemy liczyć na bardzo dobre wyniki. Duża w tym zasługa sponsorów, którzy stworzyli nam warunki umożliwiające starty na wysokim poziomie. Nie pozostaje nam nic innego jak przywieźć trochę złota do Rzepina – powiedział w rozmowie z naszą redakcją Przemysław Komarski, jeden z członków Athletic Team Rzepin.

Zmagania siłaczy z Rzepina można śledzić na żywo dzięki transmisji udostępnionej na Facebooku przez portal E-powerlifting.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama